Новорічний корпоратив 2017

Перш ніж приступити до підготовки сценарію, необхідно визначитись із двома питаннями: «Скільки співробітників буде присутньо на вечірці?» і «Де провести корпоратив?». Повідомити планову кількість запрошених необхідно при бронюванні залу в ресторані, кафе або на базі відпочинку.
Бразильська Олімпіада
Цей сценарій підійде в тому випадку, якщо проведення новорічного корпоративу заплановано на базі відпочинку або просто на свіжому повітрі.
Реквізит:
бренд-волл з логотипами організації і Олімпійськими кільцями;
ялинкові кулі золотого, срібного та бронзового кольору з логотипом організації цифрами «2017» і Олімпійськими кільцями;
спортивний інвентар (може бути в наявності на базі відпочинку або привезений співробітниками):
- бадмінтон або ракетки для великого тенісу,
- шапочки для плавання;
- окуляри для плавання,
- скейтборд або льодянки,
- дартс.
футболки з логотипом компанії і Олімпійськими кільцями;
бенгальські вогні;
ананаси.
На вході всім вручають спортивні футболки. Новорічний корпоратив у стилі Бразильської Олімпіади починається з яскравого виступу. Це може бути подання, організоване силами колективу. Далі вітальні слова говорить керівник компанії. Наприкінці промови ведучий пропонує запалити Олімпійський вогонь: першим запалює бенгальський вогонь директор, від нього по ланцюжку запалюють бенгальські палички інші співробітники компанії. Останній вогник запалює ведучий і оголошує Олімпійські ігри відкритими.
Співробітники діляться на спортивні команди з видів спорту:
бадмінтон (парна кількість осіб)
стрільба (дві і більше команд),
плавання (будь-яку кількість осіб).
Бадмінтон
Замість волана використовуються цукерки. Як цукерковий волан стосується підлоги береться нова цукерка, а упустив цукерку поступається місцем новому гравцеві. Гра закінчується, коли остання цукерка стосується статі (кількість цукерок краще брати не більше десяти). Ведеться рахунок. Хто відбив найбільше цукерок, займає перше місце. Всього три призові номінації.
Стрілянина
Команди грають в дартс, більш влучна - стає переможцем. На свіжому повітрі це можуть бути сніжки.
Плавання
Спортсмени-співробітники одягають шапочки і окуляри, лягають на скейт і допомагаючи руками «пливуть» умовно на «воді». Хто перший «допливе» до фінішу – отримує золоту ялинкову іграшку. Другк і третє місце це срібна і бронзова кулі.
Перерва між змаганнями заповнюється танцями та фотографуванням на фоні бренд-вола.
Ігри завершуються врученням нагород на фоні бренд-вола, перші місця окрім медалей отримують ананаси, як данина річним бразильським ігорам.
За матеріалами: novij-rik


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua