Feedback

Марія

Значення імені Марія: Гірка, кохана, уперта

Походження ім'я Марія: Ім'я має давньоєврейське походження.

Маша - добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї саме улюблене заняття - побути нянькою для маленьких дітей. Дуже ранима, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час в її характері присутній твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Дії її іноді носять імпульсивний характер. Відповідально ставиться до навчання в школі і завжди старанно виконує домашні обов'язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність проявити співчуття.
Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, ласку, увагу. Вона завжди готова допомогти, хто потрапив у біду людині. У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були більш теплими і щирими, необхідно мати у родині хоча б однієї дитини. Марія - дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці. Важко переживає невірність чоловіка.
Невдачі та поразки засмучують її, але трагедії з цього вона не робить. За себе може постояти, в образу ні себе, ні своїх близьких не дасть. Хороший організатор, вона здатна досягти успіхів на адміністративній роботі середнього рівня. Завжди прагне до самостійного ділянки роботи, де не потрібно жорсткого підпорядкування одній конкретній людині. Домагається професійних успіхів в педагогіці, медицині, бізнесі.
У дитинстві турбує горло, ослаблена нервова система. У віці часто скаче тиск.

Фоносемантика: Слово Марія справляє враження чогось хорошого, могутнього.

Талісман: Голуб

Колір: бузково-червоний

Камінь: Алмаз

Зворотній зв'язок : Тельцю, Скорпіону, Діві і Рибі

День ангела (іменини): 8 лютого, 19 лютого, 25 лютого, 25 березня, 28 березня, 2 квітня, 14 квітня, 17 травня, 5 червня, 11 червня, 15 червня, 17 червня, 20 червня, 22 червня, 24 червня, 2 липня, 25 липня, 4 серпня, 22 серпня, 24 серпня, 28 вересня, 11 жовтня, 13 жовтня, 11 листопада


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт