Feedback

Гороскоп Скорпіону на 31 березня

Сьогодні 31 березня 2016, двадцять третій місячний день (всх 2:03 - зах 10:26). Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи, будь-якого підприємства, яке буде не тільки результативним, але і принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя. Однак, будь-які нові справи починати не можна, вони будуть безглузді й марні. Сни - пусті.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Несприятливий день для активності в справах, натиску, завзятості в досягненні мети. Будьте обережні з начальником.

Любовний

В цей день партнеру доведеться досить довго пояснювати вам ті чи інші очевидні для нього істини щодо любовних ігор. Може бути, він буде змушений навчати вас очевидним позам або елементарним пестощів. Однак у підсумку ні він, ні ви про це не пошкодуєте.

Мобільний

Якщо ви надумали придбати новий апарат, то варто довіритись зірок і вибрати відому марку. Адже невідомий виробник - що може бути гірше, навіть якщо і ціна нижче і функцій більше.

Автомобільний

Якщо ви будете досить обережні, то в дорозі ви подолаєте всі труднощі, якщо такі раптом виникнуть на вашому шляху, хоча сьогодні зірки дивляться на вас досить прихильно.

Кулінарний

Тефтелі м'ясні з часником, парові М'ясо, очищене від жиру і сухожиль, пропустити два-три рази через часту грати м'ясорубки, після чого змішати з вареним рисом і дрібно рубаним товченим часником, добре вибити, зробити 3-4 кульки і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом (шматком). Склад: М'яса - 100 г, рису - 15 г, масла вершкового - 10 г, часнику - 2 р.

Бізнес

На роботі у вас все має бути в повному порядку, і ви швидко розберетеся з усіма сьогоднішніми справами, не вже їх і багато.

Туристичний

Ви сьогодні, набагато охочіше займутесь проблемою підготовки чужого відпочинку, ніж організацією свого власного. На свої власні справи вам буде не вистачати часу, то бажання. Якщо вас не знайдеться, кому поквапити, ви цілком здатні провести весь тиждень без всякої користі, так що хочете куди-небудь все-таки з'їздити, скористайтеся допомогою більш рішучих людей.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт