Feedback

Гороскоп Дівам на 30 березня

Сьогодні 30 березня 2016, двадцять другий місячний день (всх 1:10 - зах 9:37). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки і послуг. Не забувайте, що перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно уважно вивчити ситуацію. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Ймовірно отримання премії.

Любовний

Сьогодні ваш улюблений чоловік виявиться досить-таки образливою особистістю, причому, що найстрашніше, несподівано образливою: ви не будете точно знати, коли і на що піде сумна реакція. Постарайтеся весь час бути в тонусі, щоб зустріти образу у всеозброєнні.

Мобільний

Якщо ви довіряєте зірок не надавайте сьогодні ініціативу продавцеві вибирати потрібну Вам модель мобільного телефону, це позбавить вас від душевного неспокою.

Автомобільний

Сьогодні сприятливий день для Вас. Виходячи з вищесказаного, сміливо сідайте за кермо, і вирушайте в дорогу, адже Вас буде чекати тільки успіх, якщо ви не будете порушувати правила.

Кулінарний

Суфле із судака з маслом, парове Рибу очистити від шкіри і кісток, половину риби відварити, охолодити і двічі пропустити через часту грати м'ясорубки разом з рештою сирою рибою. З молока і борошна приготувати соус у вигляді киселю, з'єднати з пропущеною через м'ясорубку рибою, додати сирий жовток і 10 г розтопленого масла, все це добре вибити, злегка з'єднати зі збитим білком, викласти у змащену маслом форму і на пару довести до готовності. Перед подачею до столу полити суфле розтопленим маслом. Склад: Риби - 150 г, вершкового масла - 20 г, борошна пшеничного - 5 р, 1/2 яйця, молока - 40 р.

Бізнес

Не варто переживати з приводу того, що якусь справу можна було зробити і краще. Ви відмінний працівник.

Туристичний

Ні в якому разі не погоджуйтеся працювати у вихідні, і тим більше - у передсвяткові дні! Адже ви напевно вже давним-давно купили тур, в який планували вирушити у великій компанії друзів. Не заспокоюйте себе думками про те, що в поїздці всім буде весело і без вас. Повірте, вам точно буде не до веселощів, якщо доведеться працювати в той час, коли ваші приятелі будуть розливати по келихах шампанське де-небудь на Трафальгарській площі або біля Ейфелевої вежі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята