Feedback

Гороскоп Дівам на 30 березня

Сьогодні 30 березня 2016, двадцять другий місячний день (всх 1:10 - зах 9:37). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки і послуг. Не забувайте, що перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно уважно вивчити ситуацію. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Ймовірно отримання премії.

Любовний

Сьогодні ваш улюблений чоловік виявиться досить-таки образливою особистістю, причому, що найстрашніше, несподівано образливою: ви не будете точно знати, коли і на що піде сумна реакція. Постарайтеся весь час бути в тонусі, щоб зустріти образу у всеозброєнні.

Мобільний

Якщо ви довіряєте зірок не надавайте сьогодні ініціативу продавцеві вибирати потрібну Вам модель мобільного телефону, це позбавить вас від душевного неспокою.

Автомобільний

Сьогодні сприятливий день для Вас. Виходячи з вищесказаного, сміливо сідайте за кермо, і вирушайте в дорогу, адже Вас буде чекати тільки успіх, якщо ви не будете порушувати правила.

Кулінарний

Суфле із судака з маслом, парове Рибу очистити від шкіри і кісток, половину риби відварити, охолодити і двічі пропустити через часту грати м'ясорубки разом з рештою сирою рибою. З молока і борошна приготувати соус у вигляді киселю, з'єднати з пропущеною через м'ясорубку рибою, додати сирий жовток і 10 г розтопленого масла, все це добре вибити, злегка з'єднати зі збитим білком, викласти у змащену маслом форму і на пару довести до готовності. Перед подачею до столу полити суфле розтопленим маслом. Склад: Риби - 150 г, вершкового масла - 20 г, борошна пшеничного - 5 р, 1/2 яйця, молока - 40 р.

Бізнес

Не варто переживати з приводу того, що якусь справу можна було зробити і краще. Ви відмінний працівник.

Туристичний

Ні в якому разі не погоджуйтеся працювати у вихідні, і тим більше - у передсвяткові дні! Адже ви напевно вже давним-давно купили тур, в який планували вирушити у великій компанії друзів. Не заспокоюйте себе думками про те, що в поїздці всім буде весело і без вас. Повірте, вам точно буде не до веселощів, якщо доведеться працювати в той час, коли ваші приятелі будуть розливати по келихах шампанське де-небудь на Трафальгарській площі або біля Ейфелевої вежі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт