Feedback

Гороскоп Дівам на 25 квітня

Сьогодні 25 квітня 2017, двадцять дев'ятий місячний день (всх 5:02 - зах 18:17). День дуже вдалий для початку нових і важливих справ, нових підприємств. Хворого врятує лише невідкладна допомога ззовні, з боку. Сни обіцяють багато радості і повинні здійснитися.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Зустріч з друзями обіцяє цікавий вечір. Несприятливий день для активності в справах, натиску, завзятості в досягненні мети. Будьте обережні з начальником.

Любовний

Сьогодні ваша підтримка потрібна партнера (партнерки). Кохана людина отримає можливість переконатися в тому, наскільки ви їм необхідні, і самі активно прагнути до спілкування. Ви ж будете готові на несподівані романтичні вчинки.

Мобільний

Чим більше функціональна насиченість вашого дорогоцінного стільникового телефону, тим гірше він себе буде вести. І навряд чи ви зможете хоч щось з цим вдіяти. Змиріться і чекайте завтрашнього дня.

Автомобільний

Цілком імовірно, що Вам не вдасться уникнути спілкування з працівниками ДАІ, так що краще всього не забувати вдома свої документи.

Кулінарний

Кисіль з чорниці Чорницю вимити, залити водою, кип'ятити 10-15 хвилин, потім на краю плити настоювати 10-15 хвилин; після цього процідити, додати цукор, закип'ятити, ввести картопляну муку, розведену холодною кип'яченою водою, і вимішати, після чого, не даючи закипіти, зняти з вогню і додати лимонний сік. Подавати до столу теплим. Склад: Чорниці - 30 г, борошна картопляною - 10 г, цукру -10 м, 1/10 лимона, води - 300 р.

Бізнес

Робочий день складеться для Вас дуже вдало, Ви зможете далеко вперед просунути свою кар'єру.

Туристичний

Скоро ви будете змушені зробити нелегкий вибір, що краще заплатити. На одній чаші ваг комфортний переліт першим класом, номер люкс в готелі, обіди в розкішних ресторанах... На іншій - лишнии днипребывания в тій країні, куди ви зібралися. Оскільки ви збираєтеся їхати великою компанією, ці питання слід вирішити заздалегідь, до того, як ви підете бронювати квитки. Інакше не уникнути з'ясування відносин, здатних зіпсувати відпочинок.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам