Feedback

Гороскоп Левам на 23 квітня

Сьогодні 23 квітня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 4:16 - зах 15:32). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Вас може чекати багато невідкладної роботи вдома. Доведеться повернутися до питань, встававшим раніше і вже вважався закритими. Увечері чекайте приємних гостей.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою незалежність від чийого б то не було думки, і від вашого - в першу чергу. Якщо ви не дасте йому зрозуміти, що вам таке положення речей не подобається - воно може закріпитися в його моделі поведінки надовго.

Мобільний

А Ви замислювалися, чому не можна розмовляти по мобільному телефону під час руху. Можливо все-таки варто витратиться, адже життя дорожче.

Автомобільний

Сприятливий день. Тільки не забувайте все ж про обережність, перевищувати швидкість зараз не рекомендується. Краще виїжджайте раніше, щоб встигнути повернутися додому засвітла.

Кулінарний

Часникова ковбаса М'ясо, очищене від жиру і сухожиль, пропустити три-чотири рази разом з часником через часту грати м'ясорубки, змішати з вареним розсипчастим рисом, добре вибити; після цього викласти всю масу на вологу марлю, загорнути у вигляді ковбаси, краї марлі зав'язати і на пару довести до готовності. Готову ковбасу вийняти з марлі, розрізати на 2-3 шматки і полити вершковим маслом. Склад: М'яса яловичого - 150 г, рису - 15 г, масла вершкового - 10 г, часнику - 2 р.

Бізнес

На роботі все в порядку, ви чудово з усім справляєтеся і начальство вами досить, намагайтеся не знижувати взятих темпів

Туристичний

Вам, сьогодні, краще більше часу провести в безпосередній близькості від води. Відвідайте який-небудь острів, наприклад - Гонконг - тут ви напевно не занудьгуєте (морський круїз - непогана розвага, але не для вас, точніше - не зараз). А забезпечити особливу близькість до води нескладно, особливо, якщо не відмовити собі в задоволенні повечеряти в плавучому ресторані.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт