Feedback

Гороскоп Тільцям на 25 квітня

Сьогодні 25 квітня 2017, двадцять дев'ятий місячний день (всх 5:02 - зах 18:17). День дуже вдалий для початку нових і важливих справ, нових підприємств. Хворого врятує лише невідкладна допомога ззовні, з боку. Сни обіцяють багато радості і повинні здійснитися.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров'я. Лінь і неуважність можуть звести нанівець всі ваші досягнення. Радісним і корисним виявиться спілкування зі старшими родичами, з друзями. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

Любовний

Можлива сварка з коханою людиною. Ви занадто багато йому дозволяли. Деякий час, проведений вами в самоті, дозволить знайти вихід із становища.

Мобільний

Прийшов час оновити свій мобільний телефон, особливо якщо йому більше 3 років. Нова покупка порадує Вас колірною гамою.

Автомобільний

Сьогодні, поїздки по справах і заради розваги будуть приємним проведенням часу. А оскільки відпочивати краще в компанії, запросіть до себе в машину веселих попутників.

Кулінарний

Зрази м'ясні, фарширований омлетом, парові З м'яса, хліба і 5 г масла приготувати м'ясний фарш. Яйця добре збити віником, змішати з молоком, вилити на змащену маслом сковороду, на пару довести до готовності, охолодити і порубати. М'ясний фарш вибити вологими руками, зробити два круглі коржі, на середину коржів покласти омлет, краю з'єднати. Зрази зварити на пару або скласти в каструлю, до половини залити холодною водою, закрити кришкою і кип'ятити 15 хвилин. Подавати з маслом (шматком) або молочним соусом. Склад: М'яса яловичого - 150 г, хліба білого - 20 м, 1/3 яйця, масла вершкового - 15 г, молока - 15 р.

Бізнес

Якщо ви правильно зорієнтуєтеся в ситуації та вміло скористаєтеся отриманою інформацією, то скоро ваше становище покращиться.

Туристичний

Людям вашого знака, в цей день, відпочинок, схоже, доведеться поєднати з роботою. Точніше - роботу з відпочинком. Цей день надзвичайно сприятливий для поїздок, приводом для яких служить важливу справу, бажано - творчого характеру, не виключають, проте, і можливості розважитися. Загалом, час це більше всього підходить для гастролей, але і бізнес-відрядження теж пройде вдало. Особливо, якщо їхати доведеться в теплі країни, де подих осені ще не відчувається.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт