Feedback

Гороскоп Тільцям на 23 квітня

Сьогодні 23 квітня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 4:16 - зах 15:32). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Виключно плідний робочий день. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Будьте обережні з начальником.

Любовний

Сьогодні вашому партнерові буде досить складно задовольнити всі ваші сексуальні бажання і фантазії, тому будьте на всяк випадок готові до легкого розчарування, а щоб ще більше полегшити його, не чекайте від любовних ігор чогось особливого. Просто отримуйте задоволення від процесу.

Мобільний

Не відключайте сьогодні мобільник, нехай все йде своєю чергою, а ви поки трохи відпочиньте і розслабтеся.

Автомобільний

День у цілому такий же, як і вчора, але позитивна ситуація зберігається. Ви сьогодні активні і діяльні. За метушнею справ не забувайте про правила дорожнього руху.

Кулінарний

Суп-пюре картопляно-морквяний на рисовому відварі Рис з 1 1/2 склянками води зварити до готовності, протерти, змішати з вареним протертим картоплею та морквою, розвести киплячим молоком, заправити жовтком і маслом. До супу-пюре рекомендується подати дрібні грінки з білого хліба. Склад: Картоплі - 100 г, морква - 75 г, рису - 30 г, масла - 20 г, молоко - 200 р, 1/2 яєчного жовтка.

Бізнес

У цей день Ви згадайте ті навички, які вже давно забулися. Починайте їх потихеньку відновлювати, і успіх прийде.

Туристичний

Для вас найголовніше в плануванні майбутньої подорожі - правильний вибір людей, в компанії яких ви зібралися їхати. Не думайте, що людина, яка постійно вередує вдома, в дорозі буде вести себе інакше. Один скиглій здатний запросто зіпсувати відпочинок вам всім. Так що задумайтеся серйозно і залиште розпещених неженок поза числа ваших супутників. І не бійтеся когось образити, повірте - невдала поїздка багато гірше чиєюсь незадоволеною міни.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт