Feedback

Гороскоп Тільцям на 5 травня

Сьогодні 5 травня 2017, десятий місячний день (всх 13:52 - зах 3:10). Цей день дуже вдалий для початку будь-якої справи, і важливого, та незначного. Печаль і горе виявляться короткочасними. Сни ж, в більшій своїй частині - недійсні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні чекають незаплановані витрати. Любовне побачення краще відкласти - ні до чого хорошого воно не приведе. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Вдалі комерційні операції, можлива допомога з-за кордону.

Любовний

Сьогодні запити в любові будуть високі, інтенсивні емоції, бажання наполегливі. Це може привести до самих несподіваних результатів.

Мобільний

Не виключено, що сьогодні стріла Амура наздожене вас абсолютно несподівано, і ви придбаєте новий мобільний телефон.

Автомобільний

Сьогодні, дорога здасться вам не складною і ніяких непередбачених обставин в дорозі виникнути не повинно.

Кулінарний

Яєчний омлет паровий Яйця змішати з молоком, вилити у форму, змащену маслом, і на пару довести до готовності. Подавати до столу з маслом (шматком). Склад: 2 яйця, молока - 60 г, масла вершкового - 10 р.

Бізнес

Треба більше довіряти собі, при вирішенні трудових завдань. Ви цілком можете обійтися своїми силами.

Туристичний

Вирушивши у дорогу вдвох зі своєю половинкою ви з подивом можете виявити, що ваш супутник у подорожі абсолютно не підходить на роль супутника життя. Що ж, буває і таке. Не поспішайте засмучуватися і в усьому звинувачувати потяги, готелі і взагалі туризм. Краще спробуйте подивитися на ситуацію з іншої точки зору і порадіти тому, що ваша несумісність виявилася зараз, а не після весілля, наприклад.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт