Feedback

Гороскоп Водоліям на 23 квітня

Сьогодні 23 квітня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 4:16 - зах 15:32). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День додасть рішучості Вашим діям. Можливі ділові зустрічі або телефонні переговори з друзями або родичами. Після великих звершень на трудовому фронті просіть підвищення - давно пора, і начальство чудово про це знає. Вдалі комерційні операції, можлива допомога з-за кордону.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині терміново потрібно виконати кілька невідкладних справ, тому якийсь час йому буде не до вас. Не ображайтеся і не намагайтеся з'ясовувати ставлення: як тільки з справами буде залагоджено, він стане цілком і повністю вашим.

Мобільний

Якщо ви це читаєте, значить, з великою часткою ймовірності можна сказати, що ваш мобільний телефон десь поблизу. Не забудьте їм сьогодні скористатися.

Автомобільний

Якщо ви вже давно забули що таке громадський транспорт, то сьогодні у вас є гарна можливість це згадати, можете розглядати таку поїздку як невелике пригода.

Кулінарний

Зрази манні з м'ясом В кипляче молоко з 5 г масла поступово всипати крупу, швидко помішуючи ложкою, і на слабкому вогні варити 10 хвилин, потім додати сире яйце, добре вимісити і розділити на 2-3 коржі. Одночасно зварити м'ясо двічі пропустити його через м'ясорубку, розкласти на коржі, краї з'єднати, надавши форму пиріжка, обваляти в борошні і обсмажити. Склад: Манної крупи - 50 г, молоко - 150 г, м'яса - 80 г, масла вершкового -20 г, 1/3 яйця, борошна пшеничного - 10 р.

Бізнес

Сьогодні, Вас чекає успіх у відношенні з офіційними інстанціями, підписання нових угод буде успішно.

Туристичний

Перш, ніж відправитися в подорож в цей день, дізнатися, за яких обставин і в якому розмірі прийнято давати чайові в тій країні, куди ви зібралися. Не розраховуйте на те, що розберетеся на місці самостійно. Давати по незнанню занадто багато чайових досить нерозумно, до того ж, ніхто від вас цього не чекає. Запитайте у знайомих, які вже побували в цій країні, пошукайте інформацію в інтернеті. Підготувавшись заздалегідь, ви не потрапите в смішну ситуацію.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт