Feedback

Гороскоп Козерогам на 30 березня

Сьогодні 30 березня 2016, двадцять другий місячний день (всх 1:10 - зах 9:37). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні необхідно набратися терпіння і витримки, щоб уникнути конфліктів з близькими і підлеглими. Брехня і спритність Вам не допоможуть - Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Любовний

Не квапте події! Якщо ви зізнаєтеся вашій половинці в любові - то що залишиться на завтра? Перший поцілунок, перше визнання - це такі коштовності, які треба витрачати акуратно, бо в житті кожної пари вони бувають лише один раз. Сьогодні не найкращий день для подібних витрат.

Мобільний

Не варто сьогодні покладатися на власну пам'ять. Зрештою, у вас з собою є телефон, який цілком можна використовувати для того, щоб зберегти таку важливу інформацію. Його, на відміну від листочка паперу, ви навряд чи втратите.

Автомобільний

Сьогодні сприятливий день. Успіху ви зможете досягти, тримаючи ситуацію на дорозі під своїм контролем, а для цього необхідна повна зосередженість, тому абсолютно неприпустимі розмови по телефону.

Кулінарний

Суп-пюре з цвітної капусти Картоплю і капусту нарізати на шматки, залити водою (300 г), а потім додати 5 г масла. На слабкому вогні під кришкою довести до готовності і разом з рідиною протерти крізь сито. Промитий рис покласти в киплячу воду (200 г) і варити протягом години, після чого протерти, з'єднати з супом, добре прогріти і заправити молоком. Перед подачею до столу покласти масло (шматком). Склад: цвітної Капусти - 100 г, картоплі - 100 г, рису - 20 г, молоко - 100 г, масла вершкового - 10 г, води - 500 р.

Бізнес

Укласти дуже вигідний для бізнесу угоду допоможе, як це ні дивно, випадок. Сьогодні обставини будуть мінливі

Туристичний

Зірки Вам настійно рекомендують зосередити свою увагу на острівних курортах. Причому перевагу краще віддавати тим, де зараз літо. Необов'язково за календарем - головне, щоб там було тепло. Можна з'їздити на Кубу, Канарські або Гавайські острови. Зійдуть також і Мальдіви. Порекомендували б острови Таїланду, але там зараз сезон дощів, не всім це до душі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт