Feedback

Гороскоп Овнам на 25 квітня

Сьогодні 25 квітня 2017, двадцять дев'ятий місячний день (всх 5:02 - зах 18:17). День дуже вдалий для початку нових і важливих справ, нових підприємств. Хворого врятує лише невідкладна допомога ззовні, з боку. Сни обіцяють багато радості і повинні здійснитися.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки гармонійнішими. І будьте уважні у виборі партнерів - можливо, це надовго. Спілкування з близькими і коханими принесе задоволення. Підвищиться Ваша ділова активність.

Любовний

Нічого хорошого або поганого про цей день сказати не можна. Погоджуйтеся на всілякі подорожі, бо в них може статися щось таке: Втім, не забувайте про обережність, особливо якщо занесе в інші країни.

Мобільний

Не вимикайте днем мобільник, навіть на переговорах. Так як є ймовірність термінового дзвінка Вам.

Автомобільний

Сьогодні, навіть якщо ви не гонщик, не варто демонструвати свої вміння у місті. Будьте розсудливі.

Кулінарний

Оселедець рубана з сирим кістковим мозком Вимочену в холодній воді і пропущену через м'ясорубку оселедець змішати з протертим крізь сито сирим кістковим мозком, добре вибити і надати форму битка або груші, після чого зверху з конверта красиво оформити розм'якшеним вершковим маслом і поставити на холод. Склад: кісткового Мозку - 25 г, масла вершкового - 5 р, оселедець (філе) - 35 р.

Бізнес

Для покращення Вашого фінансового становища, слід правильно розпорядитися отриманою інформацією.

Туристичний

Останнім часом Вам не вистачає інтелектуальних розваг. Витратьте цей період з урахуванням цього факту - вирушайте в одну з театральних столиць Росії (скажімо, у Петербург) і відвідайте кілька вистав. Час зараз для цього підходить, середина листопада - вже не початок сезону, так що з квитками буде трохи простіше. А якщо ви встигнете ще і в Ермітаж, то зможете потрапити на виставку малюнків німецьких майстрів XIX століття, яка закривається як раз у цю неділю.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт