Feedback

Юхим

Значение имени Юхим: Благочестивий, благодушний

Происхождение имя Юхим: Відбувається від давньогрецького «еуфемос». У Росію прийшло з Візантії разом з християнством. Покровитель імені - священномученик єпископ Євфимій Сардійська.

Зовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - раптово вискочила з-за рогу з гавкотом собака може викликати у нього заїкання або нервовий тик. Допустимість також захворювань травної системи. Батькам Юхима потрібно стежити за його раціональним харчуванням.
Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно настроєний до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу. Домагається всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістом. Не любить далеких відряджень. Прив'язаний до будинку, гидливо відноситься до громадського харчування їжі, кілька консервативний у кулінарних прихильності.
Перш ніж одружуватися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і з цим доведеться миритися тій, яка зважиться на шлюб з Юхимом. Втім, в цьому є свої достоїнства: на продукти Юхим грошей не жаліє і все купує сам. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревнивий. Рідко зловживає алкоголем, багато Юхим взагалі не п'ють.
Юхим любить бути в центрі уваги, уміє зацікавити людей собою і своїми ідеями. Не впевнений в собі, своїх здібностях і своїй мужності. Якщо йому про це
не нагадувати, він може впасти в чорну меланхолію. Всім і всіма засобами доводитиме свої таланти і можливості, і здаватися через це безглузді і неконтактному. Веселун і витівник, душа будь-якої компанії, але явний сибарит. Однак якщо бачить реальні перспективи, працюватиме до знемоги.

Фоносемантика: Слово Юхим справляє враження чогось складного, шорсткого, темного, ніжного, жіночного, вайлуватого, повільного, сумного.

Талисман: Півонія

Цвет: Темно-синьо-зелений

Камень: Берил

Обратная связь : Тельцям, Дівам і Козерогам

День ангела (именины): 8 января, 10 января, 17 января, 2 февраля, 4 февраля, 24 марта, 14 апреля, 15 апреля, 24 апреля, 1 мая, 14 мая, 26 мая, 29 мая, 17 июля, 2 августа, 10 августа, 18 августа, 25 августа, 10 сентября, 15 сентября, 16 сентября, 18 сентября, 22 октября, 23 октября, 28 октября, 22 ноября


Ближайшие праздники

Все праздники в мае

Информеры на Ваш сайт