Feedback

Макар

Значение имени Макар: Щасливий

Происхождение имя Макар: Це ім'я походить від давньогрецького «Макаріос». Покровитель імені - Макарій Єгипетський. Він не був знатного походження, в юності він служив пастухом, а потім 60 років прожив у пустелі. На 40-му році життя висвячений пресвітером, після чого з

Макар з народження дається багато те, про що інші мріють протягом довгих років. На жаль, не всі Макари здатні по достоїнству оцінити цей дар, тому він нерідко розтрачується даремно.
Це здібні і разом з тим вперті діти з мінливим характером. Вони ласкаві, старанні та пильні, у них багато друзів, з-за яких вони часто потрапляють в неприємні історії. Працьовиті й неконфліктні, завдяки цьому в основному і добиваються того, чого хочуть.
«Зимові» - понад замкнуті, вони «поборники прогресу», але мало кому вдається здійснити свою мрію. Під гарячу руку їм краще не потрапляти, правда, вони швидко відходять. Мовчуни, охочіше слухають інших.
Люблять, щоб у сім'ї було багато дітей, але часто перший шлюб буває невдалим.
Макари - хороші майстри. Успішно працюють муляр, штукатур, покрівельники, ковалями, однак серед них є й музиканти, і педагоги, і воєначальники. Вважають за краще працювати самостійно, без помічників.
Не квапляться з висновками і тому не допускають серйозних помилок. Гостинні, але самі ходити в гості не люблять.

Фоносемантика: Слово Макар справляє враження чогось хорошого, важкого, мужнього, холодного, могутнього, великого

Талисман: Астра

Цвет: Смарагдовий

Камень: Онікс

Обратная связь : підійде Овнам, Левам, Скорпіонам і Тельцям

День ангела (именины): 12 января, 23 января, 25 января, 27 января, 1 февраля, 4 февраля, 5 февраля, 18 февраля, 21 февраля, 1 марта, 4 марта, 12 марта, 30 марта, 5 апреля, 9 апреля, 14 апреля, 30 апреля, 14 мая, 26 мая, 27 мая, 28 мая, 31 мая, 4 июня, 8 июня, 10 июня, 23 июня, 7 августа, 22 августа, 24 августа, 31 августа, 4 сентября, 10 сентября, 12 сентября, 19 сентября, 20 сентября, 28 сентября, 2 октября, 5 октября, 11 октября, 19 октября, 24 октября, 25 октября, 12 ноября, 6 декабря, 29 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в сентябре

Информеры на Ваш сайт