Feedback

Юрій

Значение имени Юрій: Землероб

Происхождение имя Юрій: Це ім'я являє собою слов'янську форму імені Георгій.

Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі людина. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за нею. Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму.
Жести, манера говорити відрізняються у Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі і галасливі компанії воліє уникати.
Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає в жінок розташування до нього. Юрій займає трохи пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу в свої руки.
У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.

Фоносемантика: Якості, властиві імені: позитивізм, ніжність, жіночність, світло, слабкість, повільність, краса, гладкість, легкість, веселість, безпека, яскравість, округлість, радість, доброта.

Талисман: Буйвол

Цвет: Буро-зелений

Камень: Смарагд

Обратная связь : Тельцям, Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам і Козерогам

День ангела (именины): 17 февраля, 17 марта, 5 августа


Ближайшие праздники

Все праздники в октябре

Информеры на Ваш сайт