Feedback

Юлія

Значение имени Юлія: Кучерява, пухнаста

Происхождение имя Юлія: Жіноча форма римського родового імені Юлій.

Юлія - дуже ранима і обідчівий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій. Запекла спорщіца, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива - погано переносить чужі страждання і вигляд крові. Не любить залишатися одна в темряві і в обстановці, що викликає почуття тривоги.
Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це сама головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує весь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варений, консервів. Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радіє успіхам друзів і не заздрісна.
Головне серед захоплення Юлії - книги. Вона сама багато читає і прилучає до читання чоловіка і дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди придумає яке-небудь розвага.

Фоносемантика: Слово Юлія справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, легкого, ніжного, жіночного, слабкого, веселого, повільного, яскравого, радісного.

Талисман: Дуб

Цвет: Яскраво-червоний

Камень: Янтар

День ангела (именины): 31 мая, 29 июля


Ближайшие праздники

Все праздники в июле

Информеры на Ваш сайт