Feedback

Тетяна

Значение имени Тетяна: упорядниця, засновниця

Происхождение имя Тетяна: Ім'я по одній з версій має давньогрецьке походження.

Тетяна - емоційний дитина, уміє постояти за себе, практична і принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля.
Подорослішавши, Тетяна стає впертою і владної, вона ясно представляє, що їй потрібно в житті, і не виносить заперечень. Здатна виконати будь-яку роботу, увагу начальника особливо стимулює її сили. У компанії поводиться розкуто, їй подобається чоловіче суспільство. Сімейне життя не завжди складається вдало, тому що Тетяна прагне нав'язати свою волю чоловіку, може без особливого приводу влаштувати скандал. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона строга мати. У Тетяни мало подруг, у відносинах з оточуючими переважає прагматичний підхід.
Велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, витрачає багато грошей на вподобану одяг. У старшому віці стає більше терпимою, сімейні відносини стають головними в житті.
Любителька домашнього консервування, Запаслива. У сім'ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів. Не любить скаржитися подружкам на життя. Ревнива, але вперто приховує свої ревнощі. Не виносить одноманітності, її пристрасть - далекі поїздки, подорожі.
Серед усіх Тетян найспокійніша - з по батькові Михайлівна, обдарована і досить спокійна - Володимирівна, дуже уперта - Миколаївна.

Фоносемантика: Слово Тетяна справляє враження чогось хорошого.

Талисман: Сіамська кішка

Цвет: Червоно-коричневий

Камень: Тигровий очей

День ангела (именины): 18 января, 25 января, 3 октября


Ближайшие праздники

Все праздники в августе

Информеры на Ваш сайт