Feedback

Сергій

Значение имени Сергій: Високий, вельмишановний

Происхождение имя Сергій: Ім'я походить від римського родового імені Сергіус.

Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик, що доставляє своїм батькам багато турбот. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. В його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійні дії сентиментальним емоціям, але в нього також зберігається здатність і до співпереживання.
У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов'язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Свою думку про оточуючих вважає за краще тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика й кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергії часто стають акторами, композиторами, художниками.
З рідними і близькими Сергій покладливий і поступливішим, турботливий у відносинах зі своїми батьками. Намагається поводитися так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої душевні переживання.
Сергія залучають спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Лідерство в сім'ї готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Ревнивий, нерідко в шлюбі складається двічі.

Фоносемантика: Слово Сергій не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талисман: Береза

Цвет: Сріблястий

Камень: Перли

День ангела (именины): 15 января, 27 января, 2 апреля, 25 апреля, 1 июня, 6 июня, 11 июля, 18 июля, 25 августа, 24 сентября, 8 октября, 11 октября, 20 октября, 23 октября, 11 ноября, 29 ноября, 11 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт