Feedback

Олександр

Значение имени Олександр: Захисник людей

Происхождение имя Олександр: Ім'я походить від грецьких слів, «алекс» - захисник і «андрос» - чоловік.

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися й займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки.

Олександри наполегливо домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здатних людей, довіряючи їм самі складні справи. Мають репутацію справедливих людей.

Одне з уразливих місць Сашка - слабість до вина. У стані сп'яніння втрачають над собою контроль, починають хвалитися і прагнути випередити партнерів по застіллю. Але деякі серйозні події в житті рідних і близьких можуть назавжди відвернути Сашка від захоплення спиртним.

Схильний мріяти про любов, а не любити. У відносинах з жінками Олександр перш за все прагне бути чарівним. Рідко зустрінеш такого привітного і чарівного чоловіка, як Олександр. Подати руку, допомогти надіти пальто, купити букет квітів - це у нього увійшло в звичку. Головне ж зброю Олександра - комплімент. Ні, Олександр не грає, він і справді вірить в щирість своїх компліментів, так само як і в щирість своїх зізнань у коханні. Біда в тому, що, присягнувшись любити вічно, Олександр через деякий час з таким же запалом і вірою в яке охопило його почуття буде клястись іншої жінки.

Народжені влітку Олександри особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в інший час року у відносинах з дітьми більш стримані.

Складними натурами є Олександри по батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович.

День ангела (именины): 17 января, 7 февраля, 8 марта, 22 марта, 26 марта, 28 марта, 29 марта, 9 апреля, 23 апреля, 30 апреля, 3 мая, 4 мая, 26 мая, 27 мая, 29 мая, 2 июня, 5 июня, 8 июня, 11 июня, 15 июня, 22 июня, 23 июня, 16 июля, 22 июля, 23 июля, 7 августа, 11 августа, 14 августа, 24 августа, 25 августа, 3 сентября, 12 сентября, 5 октября, 11 октября, 14 октября, 4 ноября, 12 ноября, 22 ноября, 6 декабря, 7 декабря, 25 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в сентябре

Информеры на Ваш сайт