Feedback

Світлана

Значение имени Світлана: Світла

Происхождение имя Світлана: Ім'я слов'янського походження.

Світлана з дитинства відрізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високого про себе думки, але вчиться середньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє суспільній роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру. У той же час Світлана - добра людина і здатна надати людині абсолютно безкорисливу допомогу. В молоді роки починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри.
Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не доставляє їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна витягти уроки з вчинених помилок і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати поступливішою і товариською. Добре пристосовується до обстановки. Не позбавлена працьовитості.
Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господаркою.

Фоносемантика: Слово Світлана не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талисман: Береза

Цвет: Блакитний

Камень: Гірський кришталь

День ангела (именины): 26 февраля, 2 апреля


Ближайшие праздники

Все праздники в июле

Информеры на Ваш сайт