Feedback

Роман

Значение имени Роман: Римський, римлянин

Происхождение имя Роман: Ім'я походить від латинського слова «Романус».

Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку з частими пропусками занять у Романа можуть неважливо йти справи у школі, тут теж йому може знадобитися допомога.
Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чимось захоплюючись, він загоряється й намагається захопити своєю затією інших.
Легко закохується. Не відчуває ніяких розкаянь совісті при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому. Не обов'язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнена його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на якомусь одному справі і довести її до кінця.
З появою в сім'ї дітей остепеняется і стає добрим батьком. У сім'ї воліє бути лідером, але без зайвого диктату. Він з полюванням допомагає по господарству. Вміє розвеселити оточуючих.

Фоносемантика: Слово Роман справляє враження чогось величного, важкого, грубого, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого.

Талисман: Метелик

Цвет: Пурпурний

Камень: Аметист

Обратная связь : Овнам, Тельцям, Ракам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

День ангела (именины): 18 января, 11 февраля, 16 февраля, 2 марта, 29 марта, 15 мая, 5 июня, 13 июня, 1 августа, 6 августа, 11 августа, 15 августа, 23 августа, 24 сентября, 8 октября, 14 октября, 13 ноября, 1 декабря, 10 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в марте

Информеры на Ваш сайт