Feedback

Петро

Значение имени Петро: Скеля, кам'яна брила

Происхождение имя Петро: Ім'я походить від давньогрецького слова «Петра». На Заході відомо у формах П'єр, Петер, Пітер, Педро, Перга, Пекка.

Його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу. Петро вчиться легко і не завдає клопоту вчителям. У юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків.
Петро по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу та систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.
У виборі дружини не квапиться, довго оцінює, чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощі може бути нестриманим. Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра доведеться зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато й рідко, в основному по святах.

Фоносемантика: Слово Петро справляє враження чогось шорсткого, незграбного, доброго, жіночного, слабкого, тихого, маленького, рухомого, швидкого, тьмяного, сумного.

Талисман: Береза

Цвет: Червоно-коричневий

Камень: Смарагд

День ангела (именины): 3 января, 10 января, 14 января, 15 января, 22 января, 25 января, 26 января, 29 января, 4 февраля, 8 февраля, 9 февраля, 12 февраля, 14 февраля, 20 февраля, 22 февраля, 6 апреля, 20 апреля, 16 мая, 29 мая, 31 мая, 5 июня, 9 июня, 17 июня, 25 июня, 8 июля, 9 июля, 12 июля, 13 июля, 14 июля, 27 июля, 22 августа, 3 сентября, 6 сентября, 16 сентября, 18 сентября, 23 сентября, 26 сентября, 5 октября, 6 октября, 14 октября, 15 октября, 16 октября, 17 октября, 18 октября, 22 октября, 5 декабря, 8 декабря, 11 декабря, 24 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт