Feedback

Поліна

Значение имени Поліна: «Сонячна»

Происхождение имя Поліна: Розмовна форма імені Аполлінарія. Відбувається від імені давньогрецького Бога сонця Аполлона.

Серед своїх друзів Поліна особливо виділяється своєю доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Вона завжди готова приголубити скривджену подружку, заспокоїти малюка, поспівчувати хворої бабусі. Почуття заздрощів їй не знайоме - буде радіти разом з усіма. У Поліні вистачає любові на близьких людей, на всіх звіряток, на все живе, що знаходиться поруч. Вона може допомогти вчителям, ніколи не скривдить своїх друзів.
Доросла Поліна в справах докладно і надійна, береться за будь-яку роботу. Не забуває і про свій зовнішній вигляд. Здатна сама собі пошити гарне плаття. У заміжжі дуже терпимо ставиться до вільностей чоловіка, буде навіть намагатися знайти йому виправдання. Інтереси родини для неї понад усе.
Вона не прагне зробити службову кар'єру, одержати престижну спеціальність. Завжди намагається знайти роботу ближче до будинку, щоб була можливість заскочити додому в обідню перерву і перевірити, чим займаються діти. Після роботи поспішає скоріше до своїх домашніх справах. Поліна - чудова мати. Багато уваги приділяє дітям, завжди в курсі їх справ, активно відвідує батьківські збори, радиться з вчителями, як краще займатися вихованням своїх дітей. Їй чужі позашлюбні романи, коханці і зради.

Фоносемантика: Слово Поліна справляє враження чогось слабкого, тихого.

Талисман: Лотос

Цвет: Світло-блакитний

Камень: Рубін

Обратная связь : Ракам, Дівам, Скорпіонам і Козерогам

День ангела (именины): 18 января


Ближайшие праздники

Все праздники в августе

Информеры на Ваш сайт