Feedback

Микола

Значение имени Микола: Переможець народів

Происхождение имя Микола: Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос. У Франції - Нікола, Кола, в Угорщині - Міклош, у Німеччині - Клаус, в Скандинавії - Нільс.

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Вчиться добре по всіх предметах. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість. Труднощі долає без сторонньої допомоги. Урівноважений, працьовитий і працездатний.
Микола здатний опанувати будь професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, дружелюбний. На посаді керівника в Миколі можуть проявитися риси, що характеризують його як жорстокого й навіть деспотичного людини. Підлеглі будуть побоюватися його. У стані гніву погано контролює свій стан, здатний «наламати дров».
Микола легко захоплюється жінками. Жінку, яка йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. Думка навколишніх його при цьому не цікавить. У любові жагучий, але ревнивий.
Здатний багато роботи, пов'язані з благоустроєм свого будинку, виконувати самостійно. Допомагає дружині в збиранні, ходить за покупками. Дуже любить дітей. Балує їх, потурає всім їхнім примхам і капризам. Миколі треба бути обережним з алкоголем, - негативний вплив алкогольних надмірностей на здоров'я тут виявляється сильніше, ніж у деяких інших імен.

Фоносемантика: Слово Микола справляє враження чогось красивого, безпечного.

Талисман: Бумеранг

Цвет: цегельно-бежевий

Камень: Сапфір

Обратная связь : Тельцям, Дівам, Терезам, Стрільцям, Рибам

День ангела (именины): 6 января, 16 февраля, 17 февраля, 11 марта, 13 марта, 22 марта, 7 мая, 22 мая, 29 мая, 9 августа, 11 августа, 5 октября, 6 октября, 8 октября, 27 октября, 10 ноября, 13 ноября, 25 ноября, 12 декабря, 19 декабря, 29 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в декабре

Информеры на Ваш сайт