Feedback

Михайло

Значение имени Михайло: Хто як Бог

Происхождение имя Михайло: Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель. Відомі й інші форми імені: в Англії - Майкл, в арабських країнах - Міка, в Німеччині - Міхель, в Іспанії - Мігель, у Франції - Мішель.

З хлопчиком Михайлом у вчителів і батьків проблем, як правило, не буває. Він намагається все робити добре і вчасно. Може брати участь у спортивних іграх разом зі своїми друзями й співати в дитячому хорі.
Михайлу властивий логічний склад розуму. У незнайомій обстановці орієнтується швидко. Болісно сприймає критичні зауваження. Він може отримати будь-яку спеціальність: учителі, юриста, токаря, водія.
З Михайлів виходять хороші керівники найвищого рівня. Вдається їм кар'єра і на військовій службі. Михайло легкий у спілкуванні, незлопам'ятний. Любить возитися з кішками та собаками. Із задоволенням проведе час на садовій ділянці.
У жінці Михайла залучають м'якість і відхідливе. Дуже добрий у відносинах з дітьми, не може ні в чому їм відмовити, балує дорогими іграшками, приділяє весь свій вільний час. З увагою ставиться до батьків, доглядає за ними, капризи старих його не дратують. П'є мало. За столом поводиться вільно - багато жартує, любить співати пісні. Сп'янівши, стає сентиментальним.

Фоносемантика: Слово Михайло справляє враження чогось доброго, ніжного, жіночного, кволого, вайлуватого.

Талисман: Ведмідь

Цвет: Синій

Камень: Зелена яшма

Обратная связь : Ракам, Дівам, Скорпіонам, Козерогам і Водоліям

День ангела (именины): 24 января, 27 февраля, 23 марта, 27 марта, 29 апреля, 15 мая, 20 мая, 3 июня, 5 июня, 28 июня, 12 июля, 13 июля, 16 июля, 17 июля, 25 июля, 11 августа, 19 сентября, 3 октября, 13 октября, 14 октября, 15 октября, 21 ноября, 5 декабря, 31 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт