Feedback

Марія

Значение имени Марія: Гірка, кохана, уперта

Происхождение имя Марія: Ім'я має давньоєврейське походження.

Маша - добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї саме улюблене заняття - побути нянькою для маленьких дітей. Дуже ранима, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час в її характері присутній твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Дії її іноді носять імпульсивний характер. Відповідально ставиться до навчання в школі і завжди старанно виконує домашні обов'язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність проявити співчуття.
Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, ласку, увагу. Вона завжди готова допомогти, хто потрапив у біду людині. У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були більш теплими і щирими, необхідно мати у родині хоча б однієї дитини. Марія - дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці. Важко переживає невірність чоловіка.
Невдачі та поразки засмучують її, але трагедії з цього вона не робить. За себе може постояти, в образу ні себе, ні своїх близьких не дасть. Хороший організатор, вона здатна досягти успіхів на адміністративній роботі середнього рівня. Завжди прагне до самостійного ділянки роботи, де не потрібно жорсткого підпорядкування одній конкретній людині. Домагається професійних успіхів в педагогіці, медицині, бізнесі.
У дитинстві турбує горло, ослаблена нервова система. У віці часто скаче тиск.

Фоносемантика: Слово Марія справляє враження чогось хорошого, могутнього.

Талисман: Голуб

Цвет: бузково-червоний

Камень: Алмаз

Обратная связь : Тельцю, Скорпіону, Діві і Рибі

День ангела (именины): 8 февраля, 19 февраля, 25 февраля, 25 марта, 28 марта, 2 апреля, 14 апреля, 17 мая, 5 июня, 11 июня, 15 июня, 17 июня, 20 июня, 22 июня, 24 июня, 2 июля, 25 июля, 4 августа, 22 августа, 24 августа, 28 сентября, 11 октября, 13 октября, 11 ноября


Ближайшие праздники

Все праздники в июле

Информеры на Ваш сайт