Feedback

Максим

Значение имени Максим: Найбільший

Происхождение имя Максим: Ім'я походить від латинського слова «Максимус». Ім'я Максим є римським родовим ім'ям.

Максим не доставляє батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі.
У дорослої Максима може не всі ладитися. Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений «пробивних» здібностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але, незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.
Намагається побачити в людині тільки гарне, тому Максим погано відрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якоюсь справою, може домогтися значних результатів.
Максими успішно працюють будівельниками, ковалями, фотокореспондентами, вчителями. Можуть бути політиками.
Максим рано починає звертати увагу на дівчат. До вступу в шлюб уже має великий досвід спілкування з жінками. Терплячий і не буде квапити дружину, коли вона надовго затримається перед дзеркалом. Здатний перенести й нервовий зрив у дружини, викликаний неприємностями на роботі. Але терпінням його не слід зловживати - воно не безмежне.
Любить спілкуватися з дітьми. З охотою водить їх у дитячий садок і на прогулянки, читає їм казки й допомагає робити уроки. З батьками дружини відносини складаються благополучно. У шлюбі вірний.

Фоносемантика: Слово Максим справляє враження чогось холодного, вайлуватого, пасивного, тьмяного, сумного.

Талисман: Дуб

Цвет: Темно-червоний

Камень: Аметист

Обратная связь : Овнам, Левам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам

День ангела (именины): 26 января, 29 января, 31 января, 3 февраля, 12 февраля, 19 февраля, 4 марта, 19 марта, 2 апреля, 23 апреля, 11 мая, 13 мая, 27 мая, 12 августа, 24 августа, 26 августа, 2 сентября, 18 сентября, 28 сентября, 8 октября, 22 октября, 5 ноября, 10 ноября, 12 ноября, 24 ноября, 5 декабря, 19 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в июне

Информеры на Ваш сайт