Feedback

Лев

Значение имени Лев: Цар звірів, лев

Происхождение имя Лев: Ім'я Лев - давньогрецьке.

Лев - це спокійний і навіть кілька флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть невтішними. У середовищі своїх однолітків не задирається, але здачі дати може кожному. Любить купатися, ходити в ліс.
Наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то докладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта і душевність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу людям похилого віку, дітям, хворим. Володіє терпимістю і гнучкістю, вміє відмовитися від бажаного. Але кордону стриманості Лева не безмежні, після низки зауважень і попереджень може послідувати сильний спалах гніву.
У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальних відносин. У юнацькі роки велелюбний. У стосунках з близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Фоносемантика: Слово Лев справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талисман: Лев

Цвет: Білий

Камень: Алмаз

Обратная связь : Тельцям, Близнюкам, Стрільцям, Козерогам

День ангела (именины): 12 января, 2 февраля, 3 марта, 5 марта, 13 марта, 31 мая, 14 июля, 31 августа, 24 сентября, 25 ноября, 20 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в октябре

Информеры на Ваш сайт