Feedback

Костянтин

Значение имени Костянтин: Стійкий, постійний

Происхождение имя Костянтин: Ім'я прийшло з Візантії.

У дитинстві дуже боїться, постійно знаходиться в стані тривоги. Дуже важко звикає до чужих людей і нової обстановки. Звикання до дитячого саду і школі зажадає від Костянтина значних зусиль, і буде коштувати батькам чималих хвилювань. З віком позбудеться від комплексу страху, але сходитися з людьми буде важко. Друзів має небагато, але всі вони перевірені часом.
Костянтин - відповідальний і сумлінний працівник. Своїй справі віддає всю душу. З підлеглими делікатний, його накази більше схожі на прохання. Може засмучуватися через дрібниці.
У Костянтина тонке чуття на прекрасне. Він здатний побачити в людині ледь помітні гідності і відкрити їх іншим. У той же час Костянтин може захопитися яскравою й ефектної жінкою, домагатися її розташування. Одружившись на такій жінці й виявивши її щиросердечну й моральну порожнечу, швидко байдужіє у своїх почуттях. Розлучення переносить важко. Насторожено ставиться до тещі.

Фоносемантика: Слово Костянтин не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талисман: Акація

Цвет: Охра

Камень: Берил

Обратная связь : Тельцям, Стрільцям і Козерогам

День ангела (именины): 8 января, 18 марта, 19 марта, 3 июня, 5 июня, 11 июня, 15 июня, 18 июня, 21 июня, 8 июля, 14 июля, 16 июля, 11 августа, 17 августа, 16 сентября, 2 октября, 15 октября, 4 ноября, 23 ноября, 27 ноября, 11 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в мае

Информеры на Ваш сайт