Feedback

Кирило

Значение имени Кирило: Пане, владика

Происхождение имя Кирило: Ім'я давньогрецьке, зменшувальне від Кир.

Маленький Кирило дуже допитливий. Його цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо цвірінькають горобці. Читати починає рано й швидко проковтує всі книги, наявні в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Має хорошу пам'ять. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять його в приклад іншим дітям. Від надмірної позитивності в Кирила можуть проявитися ознаки зазнайства, він може стати егоїстом. Кирило дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїм одноліткам. Прагне всюди бути першим - і в навчанні, і в іграх. Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці його в першу чергу приваблює можливість проявити свої знання і здібності, істина для нього чиниться на другому місці.
При виборі дружини думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих дружини, сам, як правило, не змінює. Надає допомогу по будинку, але тільки якщо його про це попросять. З тещею перебуває в неприязних відносинах.

Фоносемантика: Слово Кирило справляє враження чогось шорсткого, незграбного, ніжного, слабкого, гарячого, тихого, маленького, рухомого, швидкого.

Талисман: Ракета

Цвет: Блакитний

Камень: Сапфір

Обратная связь : Овнам, Терезам, Стрільцям і Водоліям

День ангела (именины): 31 января, 17 февраля, 27 февраля, 18 марта, 22 марта, 31 марта, 3 апреля, 11 апреля, 11 мая, 17 мая, 24 мая, 3 июня, 22 июня, 30 июня, 18 июля, 22 июля, 15 августа, 19 сентября, 11 октября, 23 октября, 11 ноября, 20 ноября, 15 декабря, 21 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в октябре

Информеры на Ваш сайт