Feedback

Ірина

Значение имени Ірина: Світ, спокій

Происхождение имя Ірина: Ім'я давньогрецького походження

У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в суспільстві батька, ніж матері. Має хороші здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності.
Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, так як почуття сентиментальності їй не властиво, навпаки, в її характері присутній жорстокість.
Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому суспільстві їй стає нудно.
Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить грунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися більшою повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка і домашньому вогнищу.
Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.
Схильні до стресів, рано погіршується зір. Схильна до дерматиту, порушення функцій щитовидної залози.

Фоносемантика: Слово Ірина справляє враження чогось хорошого, простого, світлого, ніжного, яскравого, радісного.

Талисман: Конвалія

Цвет: Синій

Камень: Опал

День ангела (именины): 12 января, 16 января, 29 апреля, 18 мая, 26 мая, 10 августа, 17 августа, 22 августа, 26 августа, 1 октября

Понравилась страница? Пожалуйста расскажите друзьям!


Ближайшие праздники

Все праздники в сентябре

Информеры на Ваш сайт