Feedback

Гавриїл

Значение имени Гавриїл: Моя міць - Бог, Божа твердиня

Происхождение имя Гавриїл: Це ім’я сходить до стародавнього іудейським мови. Один з семи архангелів був названий цим ім’ям. Йому відводиться значне місце в єврейських талмудах, оскільки саме він витлумачив сон пророка Даниїла, провістивший Пресвятій Діві Марії народження Христа

Всі власники цього ім’я з легкістю долають перешкоди на шляху, не зупиняються перед труднощами в справах і роботі. Але що стосується особистих відносин, тут Гаврило часом не може тримати ситуацію під контролем, він прощає всі зради і терпить будь-які витівки своєї другої половини.

 У ранньому дитинстві буває замкнутий, хворобливий. Дуже багато читає. Характер поступливий. Улюбленець матері, схожий на неї за характером. Себялюбив, але до людей ставиться завжди добре. Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Не нав’язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостинний і добрий, у житті в нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий. Любить колекціонувати картини, старовинні речі, марки. Хороший сім’янин. З людьми сходиться важко, а розлучається легко.

Ці чоловіки - лідери. Володіють іноземними мовами. Раціоналісти. "Зимові" - роблять гарну кар’єру. Вони завжди чинять виважено, обмірковуючи кожний крок. Не піддаються впливу, можуть вислухати пораду, але зроблять по-своєму. Їх зовнішній спокій оманливий - вони гарні актори й свої труднощі вміють добре сховати, за природою оптимісти. Займаються спортом, але великих результатів не досягають, роблять це в ім’я здоров’я. Хороші сім’янина, діти їх дуже люблять.

 Люблять довго розмовляти по телефону. Можуть прекрасно викладати свої думки, але це стосується тільки "весняних".

Фоносемантика: Слово Гавриїл справляє враження чогось незграбного, мужнього, сильного, могутнього, рухомого, яскравого.

Талисман: Тюльпан

Цвет: Білий

Камень: Смарагд

Обратная связь : Ім’я підійде Левам, Терезам, Стрільцям і Водоліям

День ангела (именины): 28 января, 4 февраля, 8 февраля, 15 февраля, 16 февраля, 23 февраля, 24 февраля, 8 апреля, 22 апреля, 3 мая, 5 мая, 22 мая, 25 июля, 26 июля, 12 сентября, 31 октября, 21 ноября, 10 декабря, 16 декабря, 26 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт