Feedback

Дмитро

Значение имени Дмитро: «Присвячений богині родючості Деметри»

Происхождение имя Дмитро: Походження цього імені пов'язане з ім'ям Деметри із древньої міфології. Це богиня землі і родючості.

Дмитро росте хворобливою дитиною. Він перехворіє самими різними хворобами, що позначиться на його нервовій системі. Він буде примхливим, вимогливим до навколишніх. У матері буде постійно шукати захисту й допомоги.
Дорослішаючи, Дмитро позбувається дитячої примхливості, але спілкування з ним буде непростим. Він упертий, іноді може розлютити. У той же час Дмитро розумний, наполегливий, не опускає руки у випадку невдачі. У колективі почуває себе вільно і легко орієнтується в новій обстановці. Найкраще просувається по службі, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.
Дмитро любить комфортну обстановку, гарних жінок і самі різні задоволення. Як правило, ні в чому себе не обмежує. Дмитро легко захоплюється жінками, не відчуваючи при цьому жодних докорів сумління відносно колишніх симпатій. Часто вступає в повторний шлюб, але до дітей від попередніх шлюбів ставиться з любов'ю й продовжує піклуватися про них все своє життя.
Любить випити, але сильної пристрасті до алкоголю не відчуває. Найбільшим авторитетом в житті Дмитра є його мати.

Фоносемантика: Слово Дмитро справляє враження чогось яскравого.

Талисман: Хризантема

Цвет: Сіро-блакитний

Камень: Лазурит

День ангела (именины): 31 января, 7 февраля, 9 февраля, 11 февраля, 16 февраля, 24 февраля, 1 апреля, 26 апреля, 28 мая, 1 июня, 5 июня, 10 июня, 15 июня, 16 июня, 21 июля, 22 августа, 24 сентября, 4 октября, 7 октября, 15 октября, 8 ноября, 10 ноября, 28 ноября, 14 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт