Feedback

Денис

Значение имени Денис: Належний Діонісу

Происхождение имя Денис: Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Стародавньої Греції Діоніс - бог природи й вина.

Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але і сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, турботливість. У школі вчиться добре, але може отримувати зауваження від учителів за неспокійне поведінку.
Денис стає посидючим і акуратним людиною, не позбавленим здібностей. Легко долає всілякі складності в житті. Часто йому посміхається успіх. Може виграти велику суму в лотерею. Денис з дитинства на все життя завзятий колекціонер. Не боїться копіткої роботи. Принциповий. Часто нав'язує свої ідеї оточуючим.
Перший шлюб у Дениса може скластися невдало. Дружина часто вступає в конфлікт з його батьками. З цієї причини молодій сім'ї краще жити окремо. При виборі супутниці життя може в першу чергу керуватися корисливими мотивами. Добре знає ціну грошам.

Фоносемантика: Слово Денис справляє враження чогось доброго, світлого, гарячого, маленького, веселого, активного, радісного.

Талисман: Конвалія

Цвет: Сизо-зелений

Камень: Сапфір

День ангела (именины): 6 февраля, 28 марта, 29 марта, 4 мая, 19 мая, 25 мая, 31 мая, 14 июня, 16 июня, 8 июля, 9 июля, 17 августа, 31 августа, 10 сентября, 12 сентября, 18 сентября, 16 октября, 18 октября, 28 октября, 4 ноября, 14 ноября, 2 декабря, 12 декабря, 30 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в мае

Информеры на Ваш сайт