Feedback

Георгій

Значение имени Георгій: Землероб

Происхождение имя Георгій: Ім'я походить від давньогрецького слова «георгос». У різних країнах приймає різні форми: Жорж, Джордж, Георг, Хорхе, Дьордь, Юргер, Іржі, Єжи. У Росії: Єгор і Юрій. У стародавній Русі - Гюргій, Дюргі і Дюк.

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такій мірі, щоб це розумілося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до межі, після якої наступає протиставлення своїм товаришам. Уміє вислуховувати свого співбесідника, йому можна довіритися в делікатній ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в письмовій формі. У будь-якій роботі дуже ретельно і серйозно ставиться до дорученої справи.
У незнайомому суспільстві тримається відособлено, а серед свого кола може і розговоритися не в міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає і відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.
З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії і вечірки. Випивши, стає задумливим. Любить гуляти з дітьми і дружиною.

Фоносемантика: Слово Георгій справляє враження чогось безпечного, незграбного, гарячого, маленького, швидкого, яскравого.

Талисман: Конвалія

Цвет: Рубіновий

Камень: Сапфір

День ангела (именины): 11 января, 21 января, 30 января, 4 февраля, 10 февраля, 17 февраля, 27 февраля, 6 марта, 17 марта, 18 марта, 23 марта, 24 марта, 5 апреля, 17 апреля, 18 апреля, 20 апреля, 26 апреля, 2 мая, 9 мая, 10 мая, 26 мая, 29 мая, 8 июня, 19 июня, 27 июня, 10 июля, 16 июля, 3 августа, 13 августа, 31 августа, 6 сентября, 15 октября, 10 ноября, 16 ноября, 9 декабря, 31 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в сентябре

Информеры на Ваш сайт