Feedback

Геннадій

Значение имени Геннадій: Шляхетний, родовитий

Происхождение имя Геннадій: Ім'я походить від давньогрецького слова «геннадіс».

Геннадій з дитинства має суперечливий характер. Він може влаштувати негарну сцену в магазині, впасти на підлогу, зайти криком, вимагаючи купити іграшку. Але часом він стає просто ідеальним дитиною - слухняним і уважним. Швидко починає розуміти, на кого і як можна подіяти, щоб добитися бажаного. Вміє пристосовуватися до обстановки.
У старшому віці буде намагатися будь-якими способами виділитися серед навколишніх і звернути на себе увагу. Може зробити незвичайну зачіску, обрати екстравагантну манеру поведінки. Геннадій володіє складним характером. На роботі намагається бути в числі перших. Вміє заробляти гроші, але борги повертає неакуратно.
Уразливий, на критичні зауваження реагує болісно. Любить красиво прибрехати. Може зазнатись від похвал. У сімейному житті цінує затишок і комфорт. Любить сидіти за добре сервірованим столом.
Майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Вимагає від дружини обов'язкового виконання різноманітних капризів і примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не такий вже поганий. Геннадій буде домагатися успіхів по службі, надавати допомогу по будинку, не буде пропадати після роботи зі своїми друзями.

Фоносемантика: Слово Геннадій справляє враження чогось безпечного, гарячого, маленького, швидкого, яскравого.

Талисман: Пелікан

Цвет: Помаранчевий

Камень: Циркон

Обратная связь : Тельцям, Ракам, Левам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям, Козерогам і Рибам

День ангела (именины): 5 февраля, 22 февраля, 23 февраля, 5 июня, 13 сентября, 30 ноября, 17 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в феврале

Информеры на Ваш сайт