Feedback

Вікторія

Значение имени Вікторія: Це ім'я в перекладі з латинської означає «перемога».

Происхождение имя Вікторія: Ім'я має грецьке коріння. Є змінена форма імені - Вікторина від латинського слова «переможний».

Вікторія найчастіше схожа на батька. У дитинстві вона трохи повільна й у дитячих іграх рідко буває заводієм. Любить, коли батьки читають їй книжки, але сама довго не хоче вчитися читати. Зовні спокійна, урівноважена, балакучістю не страждає, іноді замикається в собі. У молодості Вікторія стає більше жвавої, починає стежити за собою.
Через сором'язливості і внутрішньої невпевненості її спроби самоствердитися приймають іноді вигадливі форми. Вона може зробити дуже яскравий макіяж, одягти занадто коротку міні-спідницю, надмірно зухвало поводитися на танцях. Така демонстративність стане однієї з основних рис характеру дорослої Вікторії.
Професію Вікторія вибирає таку, де не потрібно спілкування з людьми і де результат залежить тільки від неї самої. Вона може стати манекенницею, фотомоделлю.
Серед товаришів по службі, при появі начальства вона може проявляти активність і діловитість, але, отримавши відсіч, швидко втрачає бойовитість і стає такою, як звичайно.
Чоловіка вибирає особливо ретельно. Це пов'язано з дуже високими вимогами до майбутнього чоловіка. До того ж Вікторія проявляє нерішучість, коли мова заходить про якийсь важливий крок в її житті. Навіть вийшовши заміж, продовжує сумніватися - чи правильно вона вчинила. Впевненість у собі їй допоможе знайти чоловік, після чого Вікторія невпізнанно перетвориться. Вона стане довірливою, відвертою, буде сильно любити і буде готовою на будь-які жертви заради чоловіка.
У ранньому дитинстві дуже слабка. Потребує тривалому сні, важко прокидається вранці, розташована до тонзиліту, бронхіту, погано переносить підвищену температуру. У шкільному віці розташована до ангіні. Поганий апетит.

Фоносемантика: Слово Вікторія справляє враження чогось радісного.

Талисман: Мімоза

Цвет: Фіолетовий

Камень: Лазурит

День ангела (именины): 12 марта, 12 сентября, 24 октября, 23 декабря

Понравилась страница? Пожалуйста расскажите друзьям!


Ближайшие праздники

Все праздники в ноябре

Информеры на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком