Feedback

Василь

Значение имени Василь: Царський, царствений

Происхождение имя Василь: Має грецьке коріння. В Англії поширена форма Безіл, у Франції - Базіль.

Василь у дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування з друзями у Василя на першому місці. Він може вступити в конфлікт з дружиною, щоб не допустити обмеження інтересів товариша.
Василю подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів. Одне з небагатьох негативних якостей Василя - це пристрасть до спиртного.
Він сумлінно ставиться до своїх обов'язків і володіє хорошими професійними якостями. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє повболівати на трибуні в компанії друзів.
У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть відзначені. Василь - людина боргу. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не самий приємний характер або вона погана господиня. Василь покірливо прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю.
Народження дитини для Василя - величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найсильніші почуття, в чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі відноситься з побоюванням.

Фоносемантика: слово Василь не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талисман: Кот

Цвет: Василькове-блакитний

Камень: Гранат

День ангела (именины): 14 января, 12 февраля, 14 февраля, 19 февраля, 23 февраля, 3 марта, 13 марта, 15 марта, 20 марта, 4 апреля, 5 апреля, 8 апреля, 25 апреля, 9 мая, 12 мая, 13 мая, 19 мая, 23 мая, 5 июня, 21 июня, 23 июня, 3 июля, 5 июля, 14 июля, 16 июля, 19 июля, 28 июля, 15 августа, 24 августа, 11 октября, 15 октября, 8 ноября, 13 ноября, 11 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в мае

Информеры на Ваш сайт