Feedback

Антон

Значение имени Антон: «що вступає в бій», «на прю в силі».

Происхождение имя Антон: Це ім'я, ймовірно, походить від давньоримського імені Антоній. Римське родове ім'я.

Маленьким дитиною Антон чарівний і відразу ж розташовує до себе. Ці якості зберігаються у нього на все життя. Основні риси характеру Антона багато в чому схожі з характером матері, але опорою в дитинстві для нього є батько. До батьків Антон ставиться завжди з любов'ю і повагою.
Під час навчання в школі Антон не блищить успіхами і в загальній масі учнів непомітний. Але якщо Антон після школи вирішить продовжити освіту, тоді він перетворюється просто на очах: буде багато займатися й добре здавати іспити. Не боїться роботи, охоче береться за будь-які справи й у підсумку вміло справляється з ними. На роботі він стане майстром своєї справи, може стати і талановитим ученим. Любить книги й читає їх з величезним задоволенням.
Антон у відносинах з жінками імпульсивний, почуття іноді беруть гору над розумом, і тоді він може завдати образу близькій людині, але доброта і поступливість дозволяють уникати йому серйозних конфліктів.
До вступу в шлюб Антон ставиться з усією серйозністю.

Фоносемантика: Слово Антон справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, величного, мужнього, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого, радісного.

Талисман: актинія

Цвет: Білий

Камень: Гранат

Обратная связь : Левам і Козерогам.

День ангела (именины): 12 января, 21 января, 30 января, 18 февраля, 23 февраля, 25 февраля, 10 марта, 14 марта, 27 апреля, 1 мая, 17 мая, 20 мая, 20 июня, 6 июля, 7 июля, 19 июля, 23 июля, 26 июля, 13 августа, 16 августа, 22 августа, 15 сентября, 7 октября, 11 октября, 23 октября, 30 октября, 8 ноября, 22 ноября, 14 декабря, 20 декабря


Ближайшие праздники

Все праздники в июне

Информеры на Ваш сайт