Feedback

Оригінальні подарунки на весілля

18.09.2013 1103
Почнемо з подарунка музичного. Нерідко на весіллях можна почути кілька популярних композицій, об'єднаних в одну пісню для молодят, або навіть послухати твори родичів і друзів. Але куди цікавіше буде щось більш професійне, адже подарунки повинні бути досконалими. Наприклад, ви знаєте, що наречена обожнює пісні групи «Океан Ельзи» або не пропускає жодного виступу «Віа гри». Якщо вам дозволяють фінанси, подаруйте молодим одну композицію в живому виконанні улюблених зірок шоу-бізнесу. Так, такий подарунок буде не найдешевшим, зате його точно запам'ятають назавжди.

Ще один варіант оригінального подарунку на весілля - сімейна реліквія. Десятий набір посуду або шостий міксер нікому не потрібні. Але ви можете подарувати золоту або срібну ложку з іменами молодих, раритетне видання улюбленого роману нареченого або брошка із зображенням нареченої. Такі подарунки можуть зайняти почесне місце в будинку молодих, а потім переходити їхнім дітям і навіть онукам. Тоді вас точно не забудуть, а ваш сюрприз стане особливим.

Завжди актуальні подарунки, які дарують радість Якщо ви знаєте, що молодята завжди мріяли поїхати в Марокко або відвідати сніжну Аляску, подаруєте їм путівку. Стандартні варіанти начебто Єгипту або Туреччини мало кого здивують, а от незвичайні маршрути сподобаються і нареченому, і нареченій. Також подумайте про особливе готель. Наприклад, є готелі, розташовані в самому серці пустелі або готелі, схожі на парк із трейлерів. Головне, щоб це було незвичайно й цікаво.

Приємні сюрпризи за допомогою ЗМІ ніхто не скасовував. Бігборди із зображенням молодих і побажанням щастя або поздоровлення по радіо - все це також додасть яскравості й фарб у день одруження. Завжди можна замовити платний сюжет на місцевому телебаченні про щасливу пару. Звичайно такі подарунки стають одні із самих несподіваних.

Пам'ятайте, що стандартні постільні набори або сервізи давно перестали бути актуальними. Даруєте молодятам приємні емоції та казку, вони це точно оцінять, адже такі сюрпризи не забуваються.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з весіллям, в якому знаходиться 154 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати батькам на коралове весілля?

  Що подарувати батькам на коралове весілля?

  Чи знаєте ви, що річниця спільного життя на рубежі 35 років іменується коралової весіллям. Вважається, що камінь червоний корал символізує міцну і довгу любов, і навіть більше того - що спалахнув вугіллячко пізньої пристрасті. Так що думайте заздалегідь, що подарувати ... 889

 • Що подарувати на срібне весілля друзям?

  Що подарувати на срібне весілля друзям?

  5 років спільного життя - не жарт, інтервал великий. Особливо щасливе ваше серце за друзів, які разом рука об руку дійшли до срібного кордону. Що подарувати на срібне весілля друзям, якщо вас запросили на таке велике ... 826

 • 8 ідей, що подарувати молодятам на весілля

  8 ідей, що подарувати молодятам на весілля

  Весільне торжество є не тільки знаменною датою, а й відповідальним заходом як для молодят і їхніх близьких родичів, так і для кожного запрошеного гостя. До одного з головних моментів весілля відноситься процес дарування молодятам підготовлених ... 1008

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт