Feedback

Гороскоп Скорпіону на сьогодні

Сьогодні 24 жовтня 2016, двадцять п'ятий місячний день (всх - - зах 15:06). Цей день вдалий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, для торгівлі і судових справ, для сну і відпочинку.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Вас може чекати багато невідкладної роботи вдома. Після великих звершень на трудовому фронті просіть підвищення - давно пора, і начальство чудово про це знає. Приділіть більше уваги коханій людині.

Любовний

Добре б провести весь цей чудовий день в суспільстві коханої людини, а якщо весь не виходить, то хоч скільки вдасться.

Мобільний

Не варто сперечатися з коханою людиною по мобільнику з-за кожної дрібниці, так ви тільки охолодіть ваші стосунки, шукайте компромісні рішення.

Автомобільний

Сьогоднішній день буде досить спокійним, принаймні, він буде значно більш сприятливим, ніж усі попередні.

Кулінарний

Суп вівсяний протертий, на молоці з яйцем Крупу зварити у воді до готовності, протерти, прокип'ятити, заправити молоком і вершками, змішаними з яйцем та маслом. Протерті супи з інших круп готуються таким же способом. Склад: Крупи вівсяної - 40 г, вершків - 50 г, молоко - 100 р, олія - 20 р, 1/2 яйця, води - 550 р.

Бізнес

Проблем у справах не передбачається і вам не доведеться сьогодні напружено працювати весь день, але все ж не забудьте перевірити.

Туристичний

Для багатьох, цей день, буде періодом сприятливих можливостей для самовираження, роком нових починань і доленосних рішень. Наступаючий рік зажадає від Овна всій концентрації сил, здоров'я, демонстрації вміння взаємодіяти з іншими людьми. На початку року і в середині весни - у Вас все складеться якнайкраще! В цей день потрібно уважно стежити за своїм нервовим станом - у Вас є реальна загроза сильного перенапруження. Рекомендуємо Вам більше гуляти на свіжому повітрі, поєднувати різні види діяльності, більше відпочивати.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт