Feedback

Гороскоп Скорпіону на сьогодні

Сьогодні 23 січня 2017, двадцять п'ятий місячний день (всх 4:28 - зах 13:12). Цей день вдалий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, для торгівлі і судових справ, для сну і відпочинку.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День підіб'є Вас на суперечки зі старшими. Любовне побачення краще відкласти - ні до чого хорошого воно не приведе. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. У першій половині дня можливі порушення планів.

Любовний

Бійтеся несподіваних знайомств. Це нагадування підкаже вам досить несподіване рішення для проблеми, яка вас цікавить.

Мобільний

Чи варто сьогодні вимикати на ніч телефон, адже пропущені дзвінки можуть бути дуже Важливими.

Автомобільний

Сьогодні, є істотна ймовірність потрапити в дорожньо-транспортну пригоду через вашу неуважність.

Кулінарний

Пшоняна каша з фруктами і медом Добре промите пшоно всипати в кипляче молоко, додати цукор і 10 г масла і варити до загустіння, потім додати промиті фрукти, перемішати, щільно закрити кришкою і на 2-3 години поставити у неспекотний духову шафу або на плиту. Подавати до столу з маслом. Окремо подати мед. Склад: Пшона - 50 г, чорнослив - 30 г, сушених абрикосів - 20 г, родзинки - 20 г, молоко - 100 г, вершкового масла - 20 г, цукру - 5 г, меду - 30 р.

Бізнес

Постарайтеся тримати ділові відносини з компаньйонами під своїм чуйним контролем, вечір сприятливий для переговорів і зустрічей.

Туристичний

Якщо в процесі розпакування валіз ви виявите, що фотоапарат забули вдома, а відеокамера втратила зарядний пристрій, не варто, махнувши рукою, говорити: Ну і нехай, обійдемося!. Не обійдетеся. Візьміть техніку напрокат, напевно поблизу готелю, де ви зупинилися, або навіть в ній самій існує пункт прокату. В крайньому випадку, купити одноразовий фотоапарат. Якщо ви не подбаєте про те, щоб зберегти самі яскраві моменти відпочинку, потім гірко в цьому покається.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт