Feedback

Гороскоп Скорпіону на сьогодні

Сьогодні 24 лютого 2017, двадцять восьмий місячний день (всх 6:25 - зах 15:21). Цей день грунтовно нещасливий - у всьому і для всього. Нічого не варто починати, робити все піде криво і навскіс. Сни дуже правдиві.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Можливо, доведеться звалити на себе всі домашні обов'язки або доглядати за хворим родичем. Успіх Вам гарантований тільки тоді, коли Ви сумете правильно вибрати момент і переконати оточуючих у своїй правоті. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Автомобільний

Сьогодні ви можете відчути деяку втому і напруження за кермом. Вас буде пригнічувати невдала дорожня обстановка. Тримайтеся. Вихід з цього стану буде нескладним - просто постарайтеся перейнятися настроєм вихідних днів і самі створюйте це саме настрій.

Кулінарний

Шніцель з курки в здобних сухарів З курячого філе зрізати плівку, видалити сухожилля, розбити сапкою, полити вершками і злегка порубати тупою стороною ножа. Добре просочене вершками філе обваляти у крупно стовчених здобних сухарях і обсмажити в олії. Шніцель подати до столу з овочевим гарніром або макаронами, полив розтопленим вершковим маслом. Склад: Куряче філе - 100 г, вершків - 25 г, масла вершкового - 15 г, масл топлене - 20 г, сухарів здобних - 25 р.

Бізнес

Вигідні на перший погляд контракти можуть виявитися занадто обтяжливими. Послухайте внутрішній голос і вийдете переможцем.

Туристичний

Власне, у вашому нинішньому настрої взагалі найкраще нікуди не їздити. Сидіти і дутися на несправедливий світ прекрасно можна і вдома. Але проти природи не попреш. І якщо вже ви рішуче напаковуєте речі, радимо вам відправитися в Лондон. Горезвісні тамтешні дощі та туман, як не дивно, подіють на вас найсприятливішим чином. Ви сповна насолодитися сумовитістю природи і пишністю музеїв, так що поїздка буде вдалою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт