Feedback

Гороскоп Терезам на сьогодні

Сьогодні 3 грудня 2016, п'ятий місячний день (всх 11:15 - зах 19:47). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Відмінний настрій і бойовий настрій, отримані разом з ранковим зарядом бадьорості, сприяють Вашому самоствердження. В голову прийдуть плідні ідеї.

Любовний

Спробуйте намовити свого сексуального партнера зайнятися сексом у якомусь незвичайному місці.

Мобільний

Вимкнений на ніч телефон - це не тільки пропущені дзвінки, деякі з яких можуть виявитися дуже важливими, але і міцний здоровий сон. Подумайте сьогодні перед сном - що з цього вам важливіше? І зробіть розумний вибір.

Автомобільний

Сьогодні, досить велика ймовірність попадання в пробку, постарайтеся не подряпати фарбу, інакше потім доведеться вирішити масу проблем, якщо для вас важливий зовнішній вигляд машини.

Кулінарний

Оладки манні з яблуками і родзинками На молоці з цукром і 5 г масла зварити кашу, злегка охолодити і ввести яйце. Яблука очистити, нарізати дрібними кубиками і разом з промитим ізюмом додати в кашу, вимішати і ложкою викладати невеликі оладки на сковороду з добре розігрітим маслом. Смажити оладки на слабкому вогні. До оладок можна подати варення, сироп, негустий кисіль. Склад: Манної крупи - 50 г, яблука - 30 г, родзинки - 20 г, молоко - 75 г, 1/2 яйця, вершкового масла - 20 г, цукру - 5 р.

Бізнес

Сьогодні варто вчасно протягнути руку допомоги своїм близьким людям, підтримайте їх у нових починаннях.

Туристичний

Бережіть речі! Починаючи від паспорта і квитків і закінчуючи власне валізами. В цей період представники вашого знаку страждають деякою неуважністю, тому будьте особливо пильні. Не просіть незнайомців доглянути за вашим багажем на вокзалі, краще здайте його в камеру зберігання, інакше ризикуєте залишитися без цього самого багажу. Не носіть на шиї мобільний телефон, плеєр або флеш-карту. І намагайтеся пам'ятати, куди ви поклали гроші або ключі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт