Feedback

Гороскоп Терезам на сьогодні

Сьогодні 25 січня 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 6:22 - зах 14:35). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Саме сьогодні Вам, можливо, пощастить вирішити проблеми особистого життя. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Вигідно купувати валюту.

Любовний

Спробуйте намовити свого сексуального партнера зайнятися сексом у якомусь незвичайному місці. Наприклад: Втім, немає. З цього приводу думайте самі.

Мобільний

Постарайтеся сьогодні не піддавати акумуляторну батарею вашого улюбленого телефону зайвим випробувань. День для них, якщо вірити тому, що шепочуть зорі, далеко не самий вдалий.

Автомобільний

Сьогодні ви за кермом можете бути надмірно неуважні, ваша зазвичай непогана реакція може вас підвести.

Кулінарний

Гарбуз з урюком в молочному соусі, Гарбуз очистити, нарізати дрібними кубиками і обсмажити на олії. Урюк нашаткувати, змішати з гарбузом, скласти гіркою на сковороду, змащену маслом, залити молочним соусом і цукром, зверху засипати товченими сухарями, збризнути маслом і запекти. Склад: Гарбуз - 150 г, урюку - 75 г, вершкового масла - 15 г, цукру - 5 г, молока - 50 г, борошна пшеничного - 5 р, білих сухарів - 5 р.

Бізнес

Сьогодні, якщо щось не виходить - не залишайте зусиль і отримаєте бажане, нехай і не відразу.

Туристичний

у цей день, займаючись плануванням майбутнього відпочинку, обмежтеся бронюванням через туроператора тільки готелю та квитків. А ось з розвагами та екскурсіями краще розбирайтеся на місці. З великою часткою ймовірності, ви і ваші друзі віддасте перевагу подовгу гуляти і заходити в ті музеї та ресторани, які траплятимуться на дорозі. Таке імпровізоване проведення часу дасть вам ні з чим не порівнянне відчуття свободи і дозволити взагалі не дивитися на годинник.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт