Feedback

Гороскоп Терезам на сьогодні

Сьогодні 23 жовтня 2016, двадцять четвертий місячний день (всх 23:54 - зах 14:36). Цей день можна назвати байдужою, нейтральним. І все ж краще, без шкоди і без шкоди, - продовжувати вже розпочате.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки і послуг. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Якщо, ви не перебуваєте в шлюбі, то можливо, треба зареєструвати свій союз. Ваш настрій покращиться.

Любовний

Сьогодні можливі бурхливі розбіжності з коханою людиною. Головним чином з-за того, що ви багато часу проводите на роботі.

Мобільний

Якщо ви абонент МТС, то наберіть 088011 і перевірте фінансове становище, якщо ви абонент іншого оператора, то зірки рекомендують вам зробити теж саме

Автомобільний

Сьогодні не виключено виникнення невеликих несправностей в автомобілі, тільки постарайтеся не зволікати з їх усуненням.

Кулінарний

Омлет з гематогену з кольоровою капустою Гематоген залити холодною водою, вимісити, дати постояти 20-30 хвилин, потім процідити, змішати з яйцем і добре вибити віником. Капусту відварити в солоній воді, розібрати на дрібні качанчики, підсмажити на олії разом з цибулею і посипати рубаною петрушкою. Після цього гематоген вилити на сковороду з маслом, злегка підсмажити, зверху в рідкий ще омлет покласти капусту, поставити на кілька хвилин в духову шафу, згорнути рулетом і подати з маслом. Склад: Гематогену - 30 г, 1 яйце, цвітної капусти - 100 г, вершкового масла - 20 г, зеленого цибулі - 10 г, петрушка (зелень) - 5 г, води - 120 р.

Бізнес

Сьогодні, ви можете пропонувати нові ідеї, людям які знаходяться на соціальній драбині вище за Вас.

Туристичний

Вам зараз краще трохи перепочити і нікуди не їздити. Все одно ж ви самі не можете толком визначитися, куди хотіли б відправитися. Розберіть, нарешті, привезені з усіх кінців світу сувеніри, багато з яких навіть не розпаковані. Ось побачите, це заняття не лише захопить вас і змусить перетворити квартиру в цілком симпатичне подобу етнічного музею, але і допоможе зрозуміти, що є такі країни, в які ви мрієте повернутися ще раз.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт