Feedback

Гороскоп Дівам на сьогодні

Сьогодні 28 березня 2017, перший місячний день, місяць (всх 6:38 - зах 19:24). Цей день людина повинна присвятити всього, що підносить дух. Це день щастя, надзвичайно сприятливий для всіх нових і добрих починань. Усі сни на радість.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Успіх Вам гарантований тільки тоді, коли Ви сумете правильно вибрати момент і переконати оточуючих у своїй правоті. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Любовний

День досить нейтральний. Сьогодні на вас може раптово напасти жорстока хандра. Спробуйте пошукати порятунку від неї в суспільстві коханої людини. Тільки постарайтеся все ж його цієї нудьгою не заразити.

Мобільний

Прийшов час оновити свій мобільний телефон, особливо якщо йому більше 3 років. Нова покупка порадує Вас колірною гамою.

Автомобільний

Сьогодні, всі пересування на автомобілі Вам найкраще робити в компанії приємних попутників, врахуйте це, сідаючи за кермо.

Кулінарний

Зрази м'ясні, фарширований омлетом, парові З м'яса, хліба і 5 г масла приготувати м'ясний фарш. Яйця добре збити віником, змішати з молоком, вилити на змащену маслом сковороду, на пару довести до готовності, охолодити і порубати. М'ясний фарш вибити вологими руками, зробити два круглі коржі, на середину коржів покласти омлет, краю з'єднати. Зрази зварити на пару або скласти в каструлю, до половини залити холодною водою, закрити кришкою і кип'ятити 15 хвилин. Подавати з маслом (шматком) або молочним соусом. Склад: М'яса яловичого - 150 г, хліба білого - 20 м, 1/3 яйця, масла вершкового - 15 г, молока - 15 р.

Бізнес

Якщо ви правильно зорієнтуєтеся в ситуації та вміло скористаєтеся отриманою інформацією, то скоро ваше становище покращиться.

Туристичний

Людям вашого знака, в цей день, відпочинок, схоже, доведеться поєднати з роботою. Точніше - роботу з відпочинком. Цей день надзвичайно сприятливий для поїздок, приводом для яких служить важливу справу, бажано - творчого характеру, не виключають, проте, і можливості розважитися. Загалом, час це більше всього підходить для гастролей, але і бізнес-відрядження теж пройде вдало. Особливо, якщо їхати доведеться в теплі країни, де подих осені ще не відчувається.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт