Feedback

Гороскоп Дівам на сьогодні

Сьогодні 20 січня 2017, двадцять другий місячний день (всх 1:14 - зах 11:53). Цей день несприятливий і невдалий для починань різних підприємств. Сни збуваються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День передвіщає труднощі у відносинах з колегами, а також з батьками, близькими родичами. Ви можете досягти непоганих творчих успіхів. Щоб уникнути неприємностей, можливо, вам необхідно змінити манеру поведінки і ставлення до деяким знайомим. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Любовний

Не виключено, що сьогодні кохана людина познайомити вас своєму найближчому оточенню, вас чекає серйозне випробування.

Мобільний

Поганий день для власників телефонів LG. Особливу обережність слід виявляти власникам складних телефонів.

Автомобільний

Сьогодні рекомендується підвезти когось по дорозі, це допоможе скоротати час подорожі за приємним, цікавим і корисним розмовою.

Кулінарний

Яблучний Суп на відварі шипшини Шипшина залити окропом, закрити кришкою і кип'ятити 5 хвилин, після чого наполягати 3-5 годин, потім процідити, додати цукор і корицю, закип'ятити, додати дрібно нарізані або натерті яблука і охолодити. Нарізати хліб дрібними кубиками, підсушити в духовій шафі і подавати до супу. Склад: Яблука - 150 г, шипшини сушеного - 20 г, цукру - 25 г, кориці - 0,1 г, білого хліба - 50 г, води - 500 р.

Бізнес

Постарайтеся сьогодні ретельно продумувати кожен свій крок, період сприятливий для домовленостей з діловими компаньйонами.

Туристичний

Ви ж не серйозно зібралися пакувати в дорожню сумку свого домашнього улюбленця? Йому подорож не сподобається! Але й залишати кішку або собаку вдома на самоті, звичайно, не можна. Якщо раніше ви доручали доглянути за домашнім тваринам родичам або сусідам, зараз не робіть цього. Поселіть пухнастого друга в спеціальний пансіонат для звірів (такі заклади зараз досить поширені). Тільки в цьому випадку ви не будете про нього турбуватися і спокійно відпочинете.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт