Feedback

Гороскоп Дівам на сьогодні

Сьогодні 23 лютого 2017, двадцять сьомий місячний день (всх 5:47 - зах 14:15). Цей день доречний для будь-якої роботи, для посадки і посіву, для спілкування з людьми старшого покоління. На сни не варто звертати уваги.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Гроші, які Ви дасте в борг сьогодні, повернуть з великим запізненням, а то й не повернуть зовсім. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Непередбачені подія може призвести до серйозних конфліктів будинку.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині важко буде зрозуміти ваші доводи. тому що ви постараєтеся говорити з ним мовою розуму. А він вам буде відповідати мовою серця. Постарайтеся все ж знайти середнє арифметичне, хоч це буде зовсім не так просто.

Мобільний

Якщо у вільний від роботи час вам захочеться ще і екстриму, то займіться ремонтом мобільного телефону.

Автомобільний

Сьогодні, будьте уважні і обережні, не здійснюйте ризикованих маневрів, а то сьогодні ви легко можете потрапити в неприємну історію.

Кулінарний

Каша вівсяна з пшеничними висівками Добре просіяні висівки всипати в киплячу воду і кип'ятити під кришкою 10 хвилин, потім додати крупу і 10 г олії, вимішати і варити на слабкому вогні протягом 2 годин. Подати до столу з молоком. Склад: Вівсяної крупи - 40 г, висівок пшеничних - 40 г, масла вершкового - 10 р, молоко - 100 г, води - 200 р.

Бізнес

Сьогодні, доробити почате і почекайте будувати нові плани. Можливо завтра Ви переосмисліть виконану роботу.

Туристичний

Вам дуже хочеться екзотики? Хочеться саме зараз, а їхати за тридев'ять земель немає ніякого бажання? Не питання - прямуйте в Португалію. На тиждень - цього часу якраз вистачить на те, щоб оглянути удосталь наявні там старовинні замки, монастирі та церкви. А якщо пощастить з погодою - то і повалятися на пляжі. Хоча це і не варто надто розраховувати, купальний костюм все ж візьміть обов'язково - а раптом?

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт