Feedback

Гороскоп Левам на сьогодні

Сьогодні, 27 квітня 2017, другий місячний день (всх 5:55 - зах 21:09). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Цей день сприятливий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Хочете полюбити королеву або заробити мільйон? Тоді, це Ваш день. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Любовний

Сьогодні вам варто віддати партнеру всі сексуальні борги, які у вас є, були і, можливо, будуть. Не варто скупитися: всі ваші дії повернуться вам сторицею - захопленими зітханнями і діями вашого невтомного коханця. Це буде коштувати всіх ваших старань.

Мобільний

Ви сповнені радісних емоцій, і ранкові події підтримають це настрій, якщо ви будете використовувати мобільний телефон для переговорів, а не для відкривання пляшок з пивом.

Автомобільний

Сьогоднішній день, сприятливий для поїздок але все ж утримайтеся від перевищення швидкості, це допоможе вам уникнути неприємностей в особі їх представників влади.

Кулінарний

Пудинг рисовий, протертий, на м'ясному бульйоні, паровий Рис промити, висушити, змолоти на кавовому млинку, всипати в киплячий бульйон, розварити до готовності, потім ввести жовток, збитий білок і 5 г розтопленого масла; все це вимішати, викласти у форму, змащену маслом, і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом (шматком). Склад: Рис - 50 г, бульйону - 200 г, масла вершкового - 10 р, 1/2 яйця.

Бізнес

Вас чекають великі неприємності, якщо ви не почнете терміново працювати в повну силу. Ще є час все виправити.

Туристичний

Якщо вам дуже хочеться кудись вибратися, але останнім часом здоров'я залишає бажати кращого, поєднайте приємне з корисним і вирушайте в оздоровчий тур. Ми рекомендуємо вам вибрати для такого відпочинку, пансіонати і санаторії Кавказу, які дуже зручно приїжджати всією родиною. Час, проведений в Кисловодську, П'ятигорську або Єсентуках, не тільки сприятливо позначиться на вашому самопочутті, але і запам'ятається цікавими екскурсіями по горах і ущелинах.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт