Feedback

Гороскоп Левам на сьогодні

Сьогодні 17 січня 2017, двадцятий день місяця (всх 22:57 - зах 10:53). Цей день гарний тільки для початку всякої справи, як великого і важливого, так і незначного. Все зроблене буде мати успіх. Сни, як правило, будуть віщі.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День підіб'є Вас на суперечки зі старшими. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Хочете полюбити королеву або заробити мільйон? Тоді, це Ваш день. Сміливо призначайте побачення.

Любовний

Прекрасний день для кохання. Присвятіть сьогоднішній вечір пошуку ерогенних зон. Причому, бажано, не на своєму тілі. Якщо знайдете - постарайтеся їх більше не втрачати. Якщо не можете покластися на свою пам'ять - записуйте.

Мобільний

День сприятливий для ведення релігійних воєн на тему, мобільні телефони від якого з виробників краще. Виграти ви таку війну все одно не виграєте - це неможливо в принципі, але задоволення від процесу отримаєте в повній мірі.

Автомобільний

Сьогодні, вам краще утриматися від нововведень у свою манеру водіння, а в іншому, в дорозі все буде як і зазвичай, без неприємностей.

Кулінарний

Каша вівсяна (геркулес) з варенням В кипляче молоко з водою, всипати крупу, додати цукор і сіль, накрити кришкою і при слабкому кипінні варити 1 1/2 - 2 години, зрідка помішуючи. Перед подачею до столу в кашу покласти масло, вимішати і полити зверху варенням. Склад: Крупи - 75 г, цукру - 5 г, молоко - 150 г, масла вершкового - 5 г, варення - 30 г, води - 100 р.

Бізнес

Справи йдуть в гору, але ще чимало потрібно зробити, щоб почати отримувати той дохід, про який ви мрієте, не бійтеся роботи

Туристичний

Вам краще почати подорож бажано вранці, в крайньому випадку - у другій половині дня. Тільки не будуйте надто грандіозні плани й не вырисовывайте маршрути по всій поверхні глобуса. Будьте скромніше - обмежтеся відпочинком в передмісті, а подорожі в далекі країни поки що відкладіть. Хоча б до тих пір, поки не знайдете гідного супутника, на якого можна буде у всьому покластися - від бронювання квитків до супроводу на вечірку.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт