Feedback

Гороскоп Ракам на сьогодні

Сьогодні 23 жовтня 2016, двадцять четвертий місячний день (всх 23:54 - зах 14:36). Цей день можна назвати байдужою, нейтральним. І все ж краще, без шкоди і без шкоди, - продовжувати вже розпочате.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Ви відчуєте сьогодні емоційний підйом, однак ні в якому разі не втрачайте розсудливості. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів. Нові зв'язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Не варто розслаблятися! Вам необхідні сьогодні воля і розум.

Любовний

Останнім часом ініціатива у ваших стосунках була в руках партнера. Зараз прийшов ваш час. Увечері можна сходити куди-небудь.

Мобільний

Сьогодні Ви можете довго чекати дзвінка на мобільний, якщо вчора ви включили беззвучний режим.

Автомобільний

Сьогодні рекомендується підвезти когось по дорозі, це допоможе скоротати час подорожі за приємним, цікавим і корисним розмовою. Може бути, ви знайдете нового корисного знайомого, зірки мінливі і можуть саме сьогодні послати вам назустріч вашого ангела-хранителя

Кулінарний

Соус сметанний з помідорним соком Стиглі помідори розрізати навпіл і злегка вичавивши з них сік, протерти крізь сито; до протертим помідорів додати сметану, випарити отриману масу на 1/3, з'єднати з сирим жовтком і, швидко розмішуючи, довести до загустіння. Подавати соус до голубців, фаршированим кабачків і помідорів, до м'яса, приготовленого шматком. Склад: Сметани - 50 г, 1 яєчний жовток, помідорів - 40 р.

Бізнес

Нові ідеї принесуть несподіваний прибуток в майбутньому, так що сміливо можете ділитися ними з оточуючими.

Туристичний

Цей день може виявитися вщерть заповнена різноманітними клопотами, настільки численними, що відпустки ви ризикуєте взагалі не помітити. Краще його не брати - прикро буде виявити, що він закінчився, а відпочити вам так і не довелося. Зате якщо ви займетеся організацією відпочинку для когось іншого, цей інший буде вам безмежно вдячний за турботи - адже ви зробите все в кращому вигляді.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт