Feedback

Гороскоп Ракам на сьогодні

Сьогодні 21 січня 2017, двадцять третій місячний день (всх 2:20 - зах 12:15). Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи, будь-якого підприємства, яке буде не тільки результативним, але і принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя. Однак, будь-які нові справи починати не можна, вони будуть безглузді й марні. Сни - пусті.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний для занять мистецтвом, але ніяк не бізнесом - Ви сьогодні дуже неуважні. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне Вас новими ідеями. У першій половині дня можливі порушення планів.

Мобільний

Сьогодні, вам потрібно більш уважно прислухатися до звуків свого мобільника, інакше ви можете втратити щось більш важливе.

Автомобільний

Сьогодні, день сприятливий для далеких поїздок. Але не забувайте, прогноз прогнозом, а організм не казенний, та й машина, швидше за все, теж.

Кулінарний

Цвітна капуста в омлеті Цвітну капусту відварити в підсоленій воді, розібрати на дрібні качанчики; потім скласти качанчики у однопорционную сковороду, змащену маслом, залити білками, змішаними з молоком, полити сметаною і запекти. Капусту подати до столу в тій же сковороді, в якій запікали. Склад: цвітної Капусти - 200 г, масла вершкового - 5 г, 2 яєчних білка, молока - 60 г, сметани - 30 р.

Бізнес

Варто залишити нові ідеї на інші дні, якщо у вас і так поточних справ не впроворот.

Туристичний

Зібравшись відпочити в місцевості, де живуть ваші знайомі, ні в якому разі не погоджуйтеся на наполегливі пропозиції зупинитися в їх будинку. Повірте, для вас набагато краще буде поселитися в готелі. Звичайно, це обійдеться дорожче, ніж гостювати у друзів, але можливість залишатися на самоті і повному спокої саме тоді, коли цього хочеться вам, теж дещо значить, погодьтеся. А з друзями можна щодня зустрічатися в кафе або клубі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт