Feedback

Гороскоп Близнюкам на сьогодні

Сьогодні 24 лютого 2017, двадцять восьмий місячний день (всх 6:25 - зах 15:21). Цей день грунтовно нещасливий - у всьому і для всього. Нічого не варто починати, робити все піде криво і навскіс. Сни дуже правдиві.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні хвилює Вас проблема постане перед Вами в повному обсязі. Можливо, у Вас з'явиться бажання що-небудь змінити в житті. Не приймайте ніяких важливих рішень і серйозних зобов'язань - на сьогоднішній день час для цього ще не настав. Удача буде супроводжувати Вам на кожному кроці.

Автомобільний

Сьогодні ви можете чудово відпочити, зробивши яку-небудь захоплюючу подорож, день сприятливий для поїздок.

Кулінарний

Салат з моркви і яблук з горіхами Моркву натерти на крупній тертці, яблука нашаткувати; все змішати з медом, вкласти в салатник, прикрасити листям петрушки і посипати підсмаженими рубаними горіхами. Склад: Морква - 75 г, яблук - 75 г, волоських горіхів (очищених) - 25 г, меду - 25 г, петрушка (зелень) - 10 р.

Бізнес

День сприятливий для розширення бізнесу справ. Постарайтеся швидко реагувати на зміну обстановки, тоді будете на коні.

Туристичний

в цей день вам не уникнути дрібних неприємностей під час туристичної поїздки. Але якщо ви знайдете в собі сили ставитися до будь-якої ситуації з гумором і не звертати уваги на неминучі накладки, подорож принесе вам море задоволення. Головне - пам'ятати про те, що світ недосконалий, але саме це і робить його настільки непередбачуваним і прекрасним! До речі, не виключено, що під час поїздки у вас відбудеться романтичне знайомство, має непогані перспективи.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт