Feedback

Гороскоп Близнюкам на сьогодні

Сьогодні 4 грудня 2016, шостий місячний день (всх 11:51 - зах 20:51). Цей день радості і пристрастей. Дуже хороший і вдалий для науки та дослідницької роботи, для різних розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин. Про сни краще нічого не розповідати.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров'я. Сьогодні може статися так, що Ви будете залежати від своїх партнерів, тому, втілюючи свої плани в життя, не забувайте про тих, хто допомагав Вам. Судячи з усього, родичі Вашої другої половини звернуться до Вас за порадою та допомогою. Не призначайте на сьогодні ділові переговори.

Любовний

Відсутність грошей не буде перешкодою, якщо ви вирішите розважитися з партнером - заміські пейзажі лише поліпшить ваші стосунки

Мобільний

Сьогодні, вам потрібно більш уважно прислухатися до звуків свого мобільника, інакше ви можете втратити щось більш важливе.

Автомобільний

Сьогодні, день сприятливий для далеких поїздок. Але не забувайте, прогноз прогнозом, а організм не казенний, та й машина, швидше за все, теж.

Кулінарний

Цвітна капуста в омлеті Цвітну капусту відварити в підсоленій воді, розібрати на дрібні качанчики; потім скласти качанчики у однопорционную сковороду, змащену маслом, залити білками, змішаними з молоком, полити сметаною і запекти. Капусту подати до столу в тій же сковороді, в якій запікали. Склад: цвітної Капусти - 200 г, масла вершкового - 5 г, 2 яєчних білка, молока - 60 г, сметани - 30 р.

Бізнес

Варто залишити нові ідеї на інші дні, якщо у вас і так поточних справ не впроворот.

Туристичний

Зібравшись відпочити в місцевості, де живуть ваші знайомі, ні в якому разі не погоджуйтеся на наполегливі пропозиції зупинитися в їх будинку. Повірте, для вас набагато краще буде поселитися в готелі. Звичайно, це обійдеться дорожче, ніж гостювати у друзів, але можливість залишатися на самоті і повному спокої саме тоді, коли цього хочеться вам, теж дещо значить, погодьтеся. А з друзями можна щодня зустрічатися в кафе або клубі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт