Feedback

Гороскоп Тільцям на сьогодні

Сьогодні 19 січня 2017, двадцять перший місячний день (всх 0:07 - зах 11:33). Цей день сприятливий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, але тільки наземним транспортом. Також хороший він для купівлі-продажу, підприємницької діяльності на межі ризику, для торгівлі, заготівлі продуктів про запас. Цей день веселощів в суспільстві людей. Для злодіїв, злочинців він буде невдалим і нещасливим: їх скоро знайдуть і засудять. Сни зазвичай недійсні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День принесе багато тривог і хвилювань, пов'язаних з близькою людиною. Ви станете ще більш серйозним і працьовитим. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Любовний

Сьогодні вам буде все одно, що про вас подумає ваш улюблений чоловік, бо у главу кута встане досягнення якоїсь мети. Втім, варто задуматися про те, що буде, коли ви досягнете цієї мети: справа в капелюсі, а ось де виявиться ваша половинка, невідомо нікому...

Мобільний

Чи Давно ви користувалися будильником(таймером) мобільного телефону, сьогодні саме час запрограмувати його, інакше ви ризикуєте пропустити якесь важлива справа.

Автомобільний

Якщо у Ваші плани не входить підживлення адреналіном від успішно избегнутого ДТП, намагайтеся зайвий раз не спокушати долю. День буде вдалим, але не позбавленим певної небезпеки. Будьте гранично обережними за кермом.

Кулінарний

Кисіль з чорниці Чорницю вимити, залити водою, кип'ятити 10-15 хвилин, потім на краю плити настоювати 10-15 хвилин; після цього процідити, додати цукор, закип'ятити, ввести картопляну муку, розведену холодною кип'яченою водою, і вимішати, після чого, не даючи закипіти, зняти з вогню і додати лимонний сік. Подавати до столу теплим. Склад: Чорниці - 30 г, борошна картопляною - 10 г, цукру -10 м, 1/10 лимона, води - 300 р.

Бізнес

Перекладіть рутинні справи на когось і вирішуйте глобальні питання. Від цього буде більше користі ніж від поточних справ.

Туристичний

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження - так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт