Feedback

Гороскоп Тільцям на сьогодні

Сьогодні 24 жовтня 2016, двадцять п'ятий місячний день (всх - - зах 15:06). Цей день вдалий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, для торгівлі і судових справ, для сну і відпочинку.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Щоб не проспати на роботу, бажано завести надійний механічний будильник, так як електронний Ви напевно не почуєте. Будьте обережні з автомобілем.

Любовний

Не варто не розібравшись звинувачувати коханої у всіх гріхах, нема чого звертати увагу на плітки і засмучуватися через дрібниці.

Мобільний

Не варто піддаватися на провокації мобільного телефону, якщо обуздаете свої емоції, то ваші відносини тільки зміцняться.

Автомобільний

Сьогодні, не виключено виникнення невеликих несправностей в автомобілі, тільки постарайтеся не зволікати з їх усуненням.

Кулінарний

Яблука фаршировані Яблука, видаливши з них серцевину, заповнити родзинками, змішаним з цукром, нашаткованою урюком і очищеним нарубаним і підсмаженим мигдалем; потім запекти їх в духовій шафі при невисокій температурі, щоб яблука не розвалилися. Подаючи до столу, посипати яблука цукровою пудрою, змішаною з корицею. Склад: Яблука - 150 г, урюку - 20 г, родзинки - 15 г, мигдалю - 15 г, цукор - 20 г, кориці - 1 р.

Бізнес

Постарайтеся не відмовлятися від можливості почати нові ділові взаємовідносини. Період сприятливий для проведення переговорів.

Туристичний

Всім людям вашого знака в цей день підуть на користь тривалі піші прогулянки. Бажано - не в містах, а, скоріше, за їх мальовничими околицями. А ще краще - по древнім містам і давно покинутим. Вам варто розглянути варіант подорожі по землях, колишнім колись вотчиною стародавніх греків. Там таких знайдеться чимало, особливо, якщо ви хоч трохи почитаєте що-небудь на зразок путівника, збираючись вирушити в дорогу.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт