Feedback

Гороскоп Тільцям на сьогодні

Сьогодні 24 лютого 2017, двадцять восьмий місячний день (всх 6:25 - зах 15:21). Цей день грунтовно нещасливий - у всьому і для всього. Нічого не варто починати, робити все піде криво і навскіс. Сни дуже правдиві.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні проявіть мудрість і витримку. Не варто гарячкує і хвилюватися, інакше не уникнути сумного результату. Dваша прискіпливість може спровокувати конфлікт між Вами і коханою людиною. Добре підуть справи у банківських службовців.

Автомобільний

Сьогодні, вам доведеться зробити досить багато вояжів. Проявіть мобільність, під час руху доведеться не раз змінювати маршрут.

Кулінарний

Шніцель із збірних овочів у молочному соусі Дрібно нашатковану моркву і брукву змішувати з невеликою кількістю води і 5 г масла. Так само нашатковану капусту тушкувати з 20 г молока до готовності, після чого з'єднати з морквою і бруквою, додати яйце, крупу, цукор і натертий на тертці огірок; все це вимішати, зробити 2 шніцеля і, обвалявши в борошні, обсмажити в олії. З решти молока і 5 г борошна приготувати молочний соус, залити шніцель, засипати тертим сиром, збризнути маслом і запекти. Склад: Моркви - 50 г, капусти - 75 г, огірків свіжих - 40 г, брукви - 50 г, молоко - 75 г, вершкового масла - 20 г, цукру - 5 г, 1/2 яйця, крупи манної - 10 г, борошна пшеничного - 15 г, сиру - 5 р.

Бізнес

Постарайтеся сьогодні не поспішати з прийняттям важливих рішень, краще сім разів відміряти, а відріжуть вже за вас, не напружуйтеся.

Туристичний

Вирішивши, що один величезний валізу, в який поміщається весь ваш багаж, - це абсолютно необхідна в подорожі річ, ви зробите величезну помилку. По-перше, його важко буде навіть підняти, а тим більше перенести навіть на невелику відстань. По-друге, в такому валізі ви довго будете шукати те, що потрібно в даний момент. Набагато краще запастися кількома різними за розміром дорожніми сумками, в які зручно укладати речі, попередньо їх розсортувавши.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт