Feedback

Гороскоп Тільцям на сьогодні

Сьогодні 29 березня 2017, третій місячний день (всх 7:03 - зах 20:48). Цей день нещасливий. Нічого нового не робіть. Займайтеся повсякденними справами, розпочатими, незакінченими, менш важливими, несуттєвими. Сни взагалі не мають ніякого значення.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День принесе багато тривог і хвилювань, пов'язаних з близькою людиною. Ви можете досягти непоганих творчих успіхів. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Будьте обережніше з отруйними речовинами, ретельно дотримуйтесь дозування ліків.

Любовний

Сьогодні ваш улюблений чоловік буде досить повільним, що вас буде кілька виводити з себе. Ви постійно будете намагатися прискорити його, підштовхнути, підігнати, але все це виявиться марним, тому просто не витрачайте на це сили. Постарайтеся змиритися з його темпом.

Мобільний

Сьогодні положення Юпітера вплине на Вас стільниковий телефон, якщо ви забули його включити сьогодні вранці.

Автомобільний

День несприятливий. Небезпека може чекати вас в темний час доби, так що будьте уважні і обережні.

Кулінарний

Компот з ревеню і яблук на сахарин Стебла ревеню очистити від шкіри і ворсинок і нарізати невеликими "шпалками". Видаливши з яблук серцевину, нарізати їх шматочками, закип'ятити воду з корицею, покласти у воду яблука і ревінь, накрити кришкою і настоювати на краю плити 5-10 хвилин, після чого додати сахарин за смаком і охолодити. Склад: Ревеню - 75 г, яблук - 75 г, кориці - 1/4 г, сахарин - за смаком, вода - 150 р.

Бізнес

Можливо, пора міняти роботу. Ви вже не один рік працюєте не там де можна проявити всі свої ділові якості.

Туристичний

Незважаючи на те, що цей день традиційно вважається сімейним святом, вам не вперше порушувати традиції. Тому ви цілком можете відправитися в подорож на самоті і абсолютно про це не пошкодувати. Та й хто погодився б скласти вам компанію? Адже ви напевно збираєтеся провести святкову ніч екстремально - де-небудь на вершині гори, на яку попередньо будете довго підніматися, або в небі, на повітряній кулі... Не забудьте зробити фотографії, інакше вам не повірять!

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт