Feedback

Гороскоп Рибам на сьогодні

Сьогодні 17 січня 2017, двадцятий день місяця (всх 22:57 - зах 10:53). Цей день гарний тільки для початку всякої справи, як великого і важливого, так і незначного. Все зроблене буде мати успіх. Сни, як правило, будуть віщі.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитися своїми коштами. Ваше бажання привести квартиру в належний вигляд, може не зустріти підтримки у домашніх, що призведе до довгих дебатів і сварок. Будьте обережні з літаком.

Любовний

Ідеальний день. Секс у незвичних місцях, як не важко здогадатися, неабияк урізноманітнює життя. І, як наслідок, серйозно сприяє її добробуту. Постарайтеся сьогодні про це не забувати.

Мобільний

Якщо ваш стільниковий оператор випадково списав всі ваші гроші, то стільниковий телефон тут зовсім не причому, у всьому винне розташування Марса і Сіріуса.

Автомобільний

Сьогодні буде особливо важливим дотримуватися обережності в дорозі, тільки так ви зумієте уникнути всіх можливих неприємностей.

Кулінарний

Мармелад з гарбуза і ревеню на сахарин Гарбуз спекти і протерти крізь сито. Ревінь очистити, дуже дрібно нашаткувати, змішати з гарбузом і тушкувати, зрідка помішуючи, щоб не горіло. Коли мармелад росіл, додати сахарин. Подавати мармелад можна гарячим або холодним. Холодний мармелад можна подати зі збитими вершками. Склад: Гарбуз - 150 г, ревеню - 100 г, сахарин - за смаком.

Бізнес

Можливо, Ви вже не один рік працюєте зовсім не там, де можете розвернутися у всій красі. Пора міняти роботу.

Туристичний

Швидше за все, Ви в цей день нікуди їхати не збираються. Адже провести наступив період, в колі сім'ї і близьких друзів теж дуже приємно. Але якщо вам раптом запропонують палаючу путівку, гарненько подумайте, перш ніж відмовлятися. Не виключено, що поїздка виявиться дуже приємною, багато краще, ніж ви можете собі уявити. Тільки обов'язково постарайтеся встигнути додому до вихідних, щоб зустріти Різдво так, як запланували.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт