Feedback

Гороскоп Рибам на сьогодні

Сьогодні, 27 квітня 2017, другий місячний день (всх 5:55 - зах 21:09). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитися своїми коштами. Ваше бажання привести квартиру в належний вигляд, може не зустріти підтримки у домашніх, що призведе до довгих дебатів і сварок. Перевантаження небезпечні нервовим зривом.

Любовний

Якщо ви раптом почали сумніватися у ваших почуттях (а сьогодні це, на жаль, цілком можливо) - зніміть з полиці вашу улюблену книгу про любов, яку ви свого часу перечитували по два-три рази в рік, а то і частіше. І ви здивуєтеся, наскільки там все написано про вас! Ви все ще сумніваєтеся?

Мобільний

На світі не так вже й багато людей (особливо якщо рахувати у відсотках, а не в штуках), які активно користуються мобільним конференц-зв'язком. Тим не менше ви сьогодні, з дуже великою ймовірністю, опинитеся в їх числі. Та заощадите таким чином масу часу.

Автомобільний

Якщо ви не хочете бути оштрафованим, то терміново згадуйте всі правила вуличного руху, які ви колись вчили і починайте їх дотримуватися, а так само не забувайте про обмеження швидкості.

Кулінарний

Салат з тертої моркви з варенням і горіхами Моркву натерти на дрібній тертці, змішати з варенням, укласти гіркою в салатник, обкласти ягодами журавлини і посипати підсмаженими рубаними горіхами. Таким же способом можна приготувати салат з брукви. Склад: Морква - 150 г, варення - 30 г, горіхів волоських очищених - 20 г, журавлина - 30 р.

Бізнес

Не женіться за "журавлем". Займатися варто лише тими справами, в успіху яких ви повністю впевнені.

Туристичний

Ні в якому разі не беріть з собою робочі документи або ноутбук, вирушаючи у відпустку протягом найближчих семи днів. У вас не вийде поєднати повноцінний відпочинок з невеликим, як вам зараз здається, кількістю роботи. Все закінчиться тим, що у компанії комп'ютера ви будете сидіти в номері цілі дні. Варто для цього кудись їхати? Навіть без електронної пошти ви цілком здатні тиждень прожити. А для крайніх випадків існують Інтернет-кафе.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт