Feedback

Гороскоп Рибам на сьогодні

Сьогодні 28 лютого 2017, третій місячний день (всх 8:14 - зах 20:26). Цей день нещасливий. Нічого нового не робіть. Займайтеся повсякденними справами, розпочатими, незакінченими, менш важливими, несуттєвими. Сни взагалі не мають ніякого значення.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні ви будете душею компанії. Багато хто сьогодні надто емоційні. Сьогодні Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

Любовний

Послухайтеся зірок. Сьогоднішні ранок, день, вечір і ніч потрібно перебути. Просто перечекати. Все одно нічого хорошого вони у ваше сексуальне життя не принесуть.

Мобільний

Для Вас настав час оновити акумуляторну батарею? Краще купуйте фірмову від вашого виробника, ніж "сіру" від невідомого. Розряд акумулятора під час важливої розмови - що може бути гірше!

Автомобільний

Вам не варто сьогодні подорожувати в гордій самоті. Так само постарайтеся не перевищувати швидкість.

Кулінарний

Морквяний сік з вершками Очищену моркву натерти на дрібній тертці, додати холодну кип'ячену воду, після чого розмішати, крізь марлю віджати, з'єднати з вершками. Подати до столу остиглим, але не холодним. Склад: Морква - 150 г, вершків - 50 г, води - 25 р.

Бізнес

Сьогодні, можна розраховувати на допомогу колег, і не треба переоцінювати свої можливості.

Туристичний

Кращий вид відпочинку для Вас в цей день - катання на чому попало. Починаючи з автомобілів і велосипедів, закінчуючи верблюдами і серфами. Ви отримаєте справжню насолоду від швидкості. Якщо ви непоганий водій - їдьте в Німеччину - кататися, так вже по автобанах, де швидкість не обмежена суворими вимог заборонних знаків. Любите воду - спробуйте встати на водні лижі або половити хвилю прибою на дошці. Непоганою ідеєю також буде політ на параплані.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт