Feedback

Гороскоп Козерогам на сьогодні

Сьогодні 28 жовтня 2016, двадцять восьмий місячний день (всх 4:30 - зах 16:33). Цей день грунтовно нещасливий - у всьому і для всього. Нічого не варто починати, робити все піде криво і навскіс. Сни дуже правдиві.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні день додасть Вам вольових якостей, що допоможе вирішити багато завдань. Будинки будуть панувати мир і спокій, настрій і самопочуття будуть на висоті. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Любовний

Можете запросити в кафе кохану дівчину, навряд чи вона відмовиться зустрітися з вами, не забудьте подарувати їй букет квітів.

Мобільний

Постарайтеся втриматися від бажання кинутися з головою у вир почуттів і переживань, адже втрата мобільника не найгірше в житті.

Автомобільний

Швидше за все, сьогодні вам захочеться зробити всі заплановані поїздки на тиждень вперед, стримайте запал, ви до цього не готові.

Кулінарний

Пюре із збірних овочів Морква тушкувати з невеликою кількістю молока; інші овочі відварити, з'єднати з морквою, пропустити через часту грати м'ясорубки і розвести гарячим молоком і 10 г розтопленого масла; потім отриману масу вибити, додати цукор і подати з маслом (шматком). Пюре можна подати зі звареним в мішечок яйцем. Склад: Морква - 60 г, цвітної капусти - 60 г, зеленого горошку - 30 г, зелених бобів - 35 г, молока - 60 г, вершкового масла - 25 г, цукру 5 р.

Бізнес

Сьогодні, всі проблеми можна вирішити, незважаючи на те, що вранці Вас можуть чекати неприємності.

Туристичний

Запрошуючи друзів скласти вам компанію в туристичній поїздці, з самого початку постарайтеся чітко обумовити всі організаційні питання. В першу чергу, фінансові. Інакше ви ризикуєте опинитися в дуже неприємній ситуації, коли ваші супутники хором будуть твердити, що ви брали всі витрати на себе. А якщо вони до того ж дійсно виявляться без грошей, вам і справді доведеться за всіх заплатити. Само собою, такий відпочинок вам захочеться якомога швидше забути.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт