Feedback

Гороскоп Козерогам на сьогодні

Сьогодні 30 квітня 2017, п'ятий місячний день (всх 8:03 - зах - ). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви будете користуватися рідкісним успіхом у протилежної статі. Можливо, ви відчуєте болю в області шлунка. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Хочеш не хочеш, а доведеться розщедритися, адже всього не заплануєш.

Любовний

День примирення. Якщо і зараз не очистити дорогу від емоційного мотлоху, ви ризикуєте залишитися з неприємними спогадами замість прекрасних перспектив. Любов може змусити вас думати про переїзд.

Мобільний

Якщо ви це читаєте, значить, з великою часткою ймовірності можна сказати, що ваш мобільний телефон десь поблизу. Не забудьте їм сьогодні скористатися.

Автомобільний

Обережніше, сьогодні ви можете не раз потрапити в гостру ситуацію, так що може краще залишити свою машину в гаражі і не ризикувати.

Кулінарний

Зрази манні з м'ясом В кипляче молоко з 5 г масла поступово всипати крупу, швидко помішуючи ложкою, і на слабкому вогні варити 10 хвилин, потім додати сире яйце, добре вимісити і розділити на 2-3 коржі. Одночасно зварити м'ясо двічі пропустити його через м'ясорубку, розкласти на коржі, краї з'єднати, надавши форму пиріжка, обваляти в борошні і обсмажити. Склад: Манної крупи - 50 г, молоко - 150 г, м'яса - 80 г, масла вершкового -20 г, 1/3 яйця, борошна пшеничного - 10 р.

Бізнес

Сьогодні, Вас чекає успіх у відношенні з офіційними інстанціями, підписання нових угод буде успішно.

Туристичний

Перш, ніж відправитися в подорож в цей день, дізнатися, за яких обставин і в якому розмірі прийнято давати чайові в тій країні, куди ви зібралися. Не розраховуйте на те, що розберетеся на місці самостійно. Давати по незнанню занадто багато чайових досить нерозумно, до того ж, ніхто від вас цього не чекає. Запитайте у знайомих, які вже побували в цій країні, пошукайте інформацію в інтернеті. Підготувавшись заздалегідь, ви не потрапите в смішну ситуацію.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт